Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan lány?

Figyelt kérdés
Akivel lehetne úgy levelezni, mint az Életrevalók című filmben? Semmi vizuális kép egymásról, csak írás...

2015. jún. 2. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De valahogy mégis boldogabbak lettek mikor már látták a másikat és végül találkoztak is, addig csak írogatás volt, utána már boldogság is.
2015. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze. Később akár találkozás is lehetne, de így ki lehetne küszöbölni az előítéleteket a kép alapján.
2015. jún. 2. 21:53
 3/12 anonim ***** válasza:

De szeretem azt a filmet.


De en nem szeretnek igy levelezni.

2015. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egyszer csináltam effélét régen. Körülbelül 3 hónapig leveleztünk, nem is gondoltunk arra, hogy küldünk majd egymásnak képet, de jól elvoltunk. Végül gondolt egyet és egyik napról a másikra eltűnt örökre.

Nem fogok többet ilyet csinálni. :)

2015. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Omegle.com -ot tudom ajánlani.
2015. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz, értelmes emberekre és témákra vevő vagyok. :D
2015. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
hány éves vagy?
2015. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem írhatsz, ha gondolod. Szerettem azt a filmet, bár nem pont a film miatt egyezek bele.
2015. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is írhatsz:D
2015. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!