Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exeim olyan furák, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exeim olyan furák, miért?

Figyelt kérdés
Találkozok velük felcsillan a szemük,megnéznek,de kb,ha nem lenne muszáj köszönni se köszönnének,ma kettővel is találkoztam. Pedig egyik se mai kapcsolat volt,de azért egy sziát elvárnék muszáj helyzetek nélkül is tőlük.

2015. jún. 1. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
hogy ne lennének furák, amikor veled jártak?
2015. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát...

Magamból kiindulva nekem egyetlen olyan exem van, akinek ba$zok köszönni, és átmegyek az utca másik oldalára, ha meglátom, de ez egy extrém eset, és igazad van, azért ennyit meg lehet tenni. Nekem is volt, akivel még 1 hétig se tartott, és közös ismerőstől tudom, elég szép dolgokat mondott rám, miután "dobtam", ennek ellenére rám köszönt múltkor.

Másikkal meg is öleltük egymást :)

Nagyon súlyos esetektől eltekintve jogos a kérdés.

2015. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Ne törődj velük.


Ez nem téged minősít hanem őket.

2015. jún. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Tisztázzuk hogy ha exeid vannak az szégyent jelent egy nő számára,főleg ha normális jól nevelt lány vagy?! Egy nővel ellentétben, a férfi sokkal tovább szenved egy szakítás után, sokszor mélyebb seb marad benne mint a nőben. Magamból ki indulva mikor meglátom azt a bizonyos lányt akivel már nem tartom a kapcsolatot, felfigyelek rá, kicsit le blokkol az agyam, aztán hirtelen eszembe jut minden rossz ami vele volt, és próbálom kerülni. Ezzel a posztoddal azt akarod elérni hogy azon lovagolj hogy az exeid még mindíg éreznek irántad valamit. Ezzel magad dicsőíted, míg őket degradálod. Ez Szánalmas és szomorú.

Egy nő minél több férfinak volt meg, annál jobban merül fel a kérdés hogy tartós kapcsolatra alkalmas egyáltalán? Erre van egy rövid 5 betűs szó és K val kezdődik.

2015. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Lépj ki szépen a fantasy világodból, ébredj fel, és próbáld feldolgozni, nem minden fehér, vagy fekete.

Mitől lenne ugyan nagyobb szégyen egy nőnek, ha több ex is van, mint egy pasinak?

(2-es vagyok amúgy, pl az 1 hetessel értelemszerűen le sem feküdtem.)

Csak a magam statisztikájából tudok kiindulni, nekem volt egy 10 éves kapcsolatom (szerintem azért az tartósnak számít.)

Volt 2 db 3 hónapos (az egyik megcsalt, mert hajtotta a vére, szakìtottam. Nem szenvedett, mivel addigra már megvolt az utánpótlás. Na ő az, akinek nem köszönök, mivel ezt az állapotot is tudta még fokozni.

A másiknak alkohol-problémái és mentális zavarai voltak, amit nem ismertem fel időben, érzéseim lettek felé, de kidobott a saját bizalmatlansága végett. Szenvedtem, de nem haragszom rá, nehéz sorsa volt, ilyen lett, hát ez van.)

Majd jött az 1 éves távkapcsolatom, ami sajnos ennyit bírt ki, kilátás a jövőre nézve nem volt, elváltak útjaink.

Kb fél évbe telt, mire eljutottam oda, hogy nem ő az utolsó gondolatom este, és nem az első reggel.


Bocs kérdező, nem akartam offolni, de gyűlölöm az általánosítást.

27L

2015. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nemtom feltűnt-e,hogy kulcsszavakhoz odaírtam,hogy nő,lány

ebből adódóan nem én vagyok a lány/nő,hanem ők

és ma is például baráti társasággal vagyok, exem tőlem 30 méterre sasolgat,kiszúrjuk egymást és semmi ,majd társaság egyik tagja odaszól neki már muszájból jött oda csak.

másik exem kicsit később szintén, kiszúr kb. ennyi,aztán megint ugyanez eljátszódik,természetesen én egyikkel sem váltottam egy szót sem

2015. jún. 1. 01:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Így teljesen más a helyzet :))

Sok barátom is volt már így.

Ha nem kerül téged de szemezget akkor van még ott meleg parázs. Ha viszont kerül minden téren akkor nagyon azon iparkodik hogy minél hamarabb teljes idegenek legyetek. Ez általánosan így megy a nőknél,akik túl léptek rajtad. Máshogy ez nem megy. Vagy barátság, vagy szerelem. Csak hogy szerelemből sosem lehet újra barátság.

2015. jún. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt nem a szerelemről vagy barátságról van szó,csak egyszerű illem,hogy legalább 1 sziát odalökjön,ha lát.

Én nem keresem a társaságukat,különben az egyik amúgy is a paliját várta állítólag meg amúgy ezek nem mai sztorik.

2015. jún. 1. 02:31
 9/9 A kérdező kommentje:
mármint a kapcsolatok nem maiak.
2015. jún. 1. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!