Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Borsod megyében lehetséges...

Borsod megyében lehetséges ilyen típusú srácot találni? Írhattok privát üzenetet is!

Figyelt kérdés

Egyébként felizgatnak a mély érzésű zenészek, a jó Dj-k és beteg kis világuk, szerintem egy olyan emberrel aki zenész ki tudnánk egészíteni egymás :)


Szeretem a művészetekkel kapcsolatos dolgokat. Nem vagyok okos, a célom megvan gyerekkorom óta, és el is fogom érni csak lassú lépésekkel. Sok téma nem foglakoztat, egyszerűen nem érdekel, leginkább azok dolgok érdekelnek, amik a szakmámmal kapcsolatosak, sose voltam jó tanuló, azért rossz se. Mindig egy erős közepet hoztam az életem során, és tulajdonképpen az életem is pont ilyen, se nem jó se nem rossz. Én engem nem zavar, ha a partenem, akivel együtt vagyok okosabb tőlem. Nekem olyan emberre lenne szükségem, aki vezetget utamon segít, esetleg okosabbá tesz (nyilván ez fordítva is igaz), de azt nem szeretem hha hangoztatja (főleg ha mások előtt is) Hogy buta vagyok, mert ez ilyen formában nem igaz, csak van amit leszarok, és van ami érdekel. Van fanatizmusom, amit sokak nem tűrnek meg, de ha szükségszerű, akkor ezt a fanatizmusom egyedül elintézem. Szeretem ha valaki birtokol, (főleg ha az ágyban) Szeretnék valakihez tartozni, egy olyan sráchoz aki képes szeretni, és megérteni a kis világomat, hogy azt együtt jobban ki tudjuk tágítani, és fejleszteni.Hajlamos vagyok depresszióra, ritka, de előfordul, akkor is azt várnám partneremtől, hogy támogasson, és segítsen kilábalni belőle, pozitivan mosolygósan. (nyilván fordított esetben ez is valós) Az alap, az őszinteség, hűség, ám ha még is hiba csúszik be, azonnal el kell azt mondani, mert a hazugság, nagy fájdalmakat okozhat. (Lehet rá találni megoldást, ismerek olyan párt is akik együtt keresnek 3. személyt és csak együtt vannak vele, sztem ez korrekt.)

Am hozzáteszem ennyire részletesen ezt még nem írtam le! :DDDD (ffi22)



#meleg #jóképű #társ #helyes #partner #partner/társkeresés/ tanácsok/
2013. jún. 27. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt el nem olvasom
2013. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

TL;DR

Na meg Pest megyében lakom...

2013. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
(Fiú keres fiút)
2013. jún. 27. 21:50
 4/6 anonim válasza:
Én Borsodi vagyok :) És a kis bemutatkozód alapján úgy gondolom hogy Megismerkedhetnénk :)
2013. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tartott sokáig a lelkesedés :D
2013. júl. 6. 13:56
 6/6 anonim válasza:
Borsodban ismerkedem én is :) írj rém. Fiatal srác vagyok
2016. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!