Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem háborodik fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem háborodik fel senki, amikor a nők ütnek férfiakat?

Figyelt kérdés

Persze ha a férfi visszaüt akkor már megy a kiabálás.

Most akkor hogy is van ez?


2015. jún. 2. 23:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem igaz, hogy nem háborodik fel ezen senki, sokakat láttam kiakadni ezen a témán.

Én is undorítónak tartom, ha egy nő azt hiszi, hogy mindent szabad.

2015. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%

Miért megy a kiabálás ha a pasi visszaüt?

Még jó hogy nem valaki megtámad, azt nem üdvözlöm egy sallerral:)

Az a min.

2015. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
A kulcs nyitja az erőkülönbség. Ilyenkor nem a nemeket nézik, hanem, hogy egy súlycsoportban vannak-e. Nyílván nagyobb a valószínűsége, hogy a nő gyengébb a férfinál. De ha egy nagy cula, izmos nő verne egy 40kg vasággyal fiút, akkor őt is jól meglincselnék.
2015. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%

Kettős mérce,ilyen egyszerű,ez a mai világ sok ilyen van még,ami a nők javára dől mindig...

Van egy videó is fent erről youtubeon,mikor az utcán színészekkel szemléltetve úgy tettek,mintha a férfi bántaná a nőt,ekkor minden járókelő nemtől függetlenül a nő segítségére sietett,és leállították a férfit.

Majd fordítva mikor a nő ütötte,üvöltözött a férfival,a reakció annyi volt a környezetben,hogy mindkét nem tagjai nézték őket,de senki nem segített a férfinak,sőt akik látták mind csak nevettek rajtuk így konkrétan.

2015. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
#4 én vagyok a #3 láttam azt a videót, egy átlagos testfelépítésű férfi és egy alacsonyabb, törékenyebb lány volt benne. Megint csak azt tudom mondani, mint az előző kommentben, a gyengébbnek nehezebb a védekezés és a támadás is.
2015. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg tök mindegy, mennyivel kisebb vagy gyengébb egy nő. Ha megüt valakit, akkor vállalja azt is, hogy vissza is kapja. Ha erősebb volt, így járt, de attól hogy gyengébb, még lehet, hogy jobban verekszik és simán ellátja a fiú baját.
2015. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Attól hogy a nő gyengébb, ugyanúgy (családon belüli) erőszaknak számít.

[link]

2015. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
10%

A verés mértékétől függ, mert ha ugyanakkora erőt fejt ki magához képest, mint egy férfi magához képest, akkor sokkal kisebb kárt okoz - hovatovább nem is tud kárt okozni - a férfiban, mint fordítva.

A lélektani ereje, hatása is más a másikra nézve, ha egy náladnál sokkal nagyobb embert ütsz meg, vagy ha egy kisebbet.

De ha komolyan ártasz valakinek evvel, akkor igenis felháborító.

Mondjuk sehogy se tudom elképzelni, hogy egy nő puszta kézzel ütlegelve egy férfit annak csontjait, arcát úgy össze tudja törni, mint egy férfi a nőét. Ehhez jön, hogy a férfiak az indulatból verés tevékenysége alatt ököllel ütnek, míg a nők nyitott tenyérrel, ezért a kettő nem egy súlycsoport.

2015. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Hát ha ebből indulunk ki, szerintem mindegy ki és milyen értékű erőszakot alkalmaz, attól még elítélendő.


Az pedig nem igaz, hogy egy nő ne tudná ellátni egy férfi baját. Ha már videókat emlegetünk, vannak jó kis küzdősportos videók, ahol egy csaj szépen padlóra küldi a nála nagyobb csávókat is. Csak ott nyilván nem a csonttörés a cél, de a képesség megvan benne. Nem ez az átlagos, persze, de szerintem az erőszak eleve nem átlagos.

2015. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Itt nem a verés súlyosságáról van szó (többnyire csak egy pofon), hanem a fizikai agresszió tényéről. És itt nincs súlya annak, hogy ki az erősebb.

Ráadásul egy megalázó, emberi méltóságot sértő aktusól van szó.

Ti meg itt abba az irányba mentek, hogy Kokó megütheti-e Klicskót mikor más a súlycsoportjuk...istenem...

2015. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!