Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kérni a gyerektartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kérni a gyerektartás csökkentését?

Figyelt kérdés

Először is nem érdekel a negatív vélemény.


Páromnak van egy lánya (nem házasságból) ex bnőjétől. Természetesen nem tervezett volt. Mielőtt kiderült volna hogy terhes már nem voltak együtt.


Párommal együtt lakunk van egy közös kislányunk . Tervezzük a második babót.


Exbnő pedig már terhes mástól házasodni fog!


Majd később szeretné az ex hogy fizessen több gyerektartást a párom!

Amit én úgy gondolok , hogy nem lehet , mert már van másik gyermeke és a bíró figyelembe veszi + ha szeretnénk második babát vagyis ha lenne.


2015. jún. 3. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha megszületik ( babát várnék ) akkor kérhetjük a gyerektartás csökkentését?
2015. jún. 3. 13:48
 2/4 Rezi Dencia ***** válasza:
Amint a második babátok megszületik, azonnal kérhetitek a gyerektartás díj csökkentését, amit természetesen megítél a bíróság. Ex csak kínlódik.
2015. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet kérni a gyerektartás csökkentését, már miért ne lehetne.

A bíró majd átnézi a papírokat, megvizsgálja a pontos körülményeket, aztán dönt. Vagy megállapítja a csökkentett összeget, vagy nem. Majd kiderül.

2015. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért is kérdezem mert most hogy házasodni fog és a párja fogja nevelni a leányzót így is kérheti?

félre ne értsetek a leányzónak ha tudunk veszünk vmit neki de nem mi akartuk azt , hogy megszülessen és nem mi akartuk nevelni.

Bosszant hogy el kell tartani a nő fenekét mert nem akar dolgozni inkább szül a semmire.


Jah és tök normálisan közöltem vele ,hogy nem úgy működik ahogy ő elképzeli . Van másik gyerek és figyelembe veszi a bíró

Erre az a válasz " mielőtt ugatsz nézz utána a dolgoknak!!"


Nem elvenni akarjuk a pénzt a gyerektől de nehezen hiszem el hogy a 20ezer ftból csak pelust vett !!! Mert nekem is van egy gyerekem és 20ezer ftból nem csak pelust vettem neki SŐT 20 ezer ft-ot nem költök a gyerekemre.


Manikűrre egyéb dolgokra volt pénz hmm...úgy hogy a család tartotta a fenekét el!!

Nem irigység szól belőle! Inkább szégyelném magam!!

2015. jún. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!