Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek féltékeny, mikor már az ismerkedés elején is az vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akarom elüldözni, de folyton aggodalmaskodok hogy a munkahelyén biztos van valami szép nő, meg hogy a baráti körében biztos van olyan, akitől többet akarna, vagy aki tőle akar többet. Ezeket nem hozom fel neki, mert nem akarom, hogy féltékenynek könyveljen el, de folyton bennem vannak.
2015. jún. 4. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, így van

A világ tele van nálad szebb, formásabb,viccesebb, ügyesebb, aranyosabb,cukibb, megnyerőbb stb.. nőkkel.

Mindig belefut az ember olyanba aki valamiben sokkal jobb nála.

Értsd meg: soha, de soha nem leszel a világon te a legviccesebb,legszebb,legcukibb, stb...

Mégis veled van, veled ismerkedik,veled akar valamit!

Tudod csak abban van verseny szellem, és kisebbrendűségi komplexus (és aztán féltékenység) aki versenyzik. Ez olyan verseny amit sosem nyerhetsz meg, mert mindig lesz jobb mellű vagy fenekű.

ez nem lényeg, nem fontos, értelmetlen úgy ahogyan van. Ne versenyezz. Tanuld elfogadni, hogy te és ő vagytok, és ha másképp dönt tök mindegy mennyire voltál féltékeny, ha meg melletted dönt még úgy se számít.


Nincsen probléma, te gyártod a problémát.

2015. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nincsen probléma, te gyártod a problémát.

A féltékenység felismerhető. És ha egy srác felismeri, kis ideig le akar beszélni róla, de elég hamar feladja. A fiúk nem szeretik a féltékeny nőket. Komplikáltak.

2015. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
you dont say... pont ez írtam én is, hogy nem akarom ezzel elijeszteni, de képtelen vagyok elnyomni magamban
2015. jún. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!