Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, leírnátok hogy külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, leírnátok hogy külsőre milyen férfiak jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Gond e az ha szemüveges, vagy magas, vagy esetleg alacsony?
2010. febr. 27. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, h ne legyen nálam alacsonyabb a pasi. A szemüveg egyáltalán nem zavar. Sötét haj, sötét szem, barna bőr.. ja és ne legyen kövér -.- 24L
2010. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem ami fontos, hogy magasabb legyen nálam, akkor is, ha magassarkút húzok. A szemüveg szerintem nem lényeg. (Na azért ne SZTK-keretes legyen). Nálam Nr.1 Enrique Iglesias (külsőre) :)
2010. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én úgy nézek ki, mint Che Guevara és ezt nem csípik.
2010. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

14:52

Talán mert okos lányokkal hozott össze a sors, és tudják, hogy Che Guevara igazából egy tömeggyilkos.

2010. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Marha okosak lehetnek, ha külső alapján ítélnek. :D
2010. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

:D

Jó, igaz, bocsi.

2010. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond. (Mmm, pedig már fentem a fegyverem.)
2010. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát ez elég vicces, mert szerintem egy idő után ha valóban érdekel az adott illető, akkor az se számít, alacsonyabb-e vagy magasabb. régen én is ilyen magasságmániás voltam (180 centisen ez mondjuk vicces volt) most pedig egy alacsonyabb fiúval szimpatizálok, és abszolút nem zavar, hogy ő a kisebb.


aki meg típusokban gondolkozik, és külső alapján ítél csakis, az mind elég éretlen ember lehet. nem mondom azt h nem számít, mert akkor hazudnék, hiszen normális értékhatárokon belül kell lennie, pl csak 1 feje legyen, legyen azért valamekkora, szóval ne egy 80 centis törpe, de most hogy szőke, barna, szemüveges, kontaktlencsés, vörös, kigyúrt, átlagos, vékony, vagy macis... hát az szerintem tök mindegy. ha van valami olyan, ami megfog benne, BÁRMI, akkor a többit is szépnek lehet látni nagyon rövid idő után is.


eddig egyetlen szerelmem se hasonlított a másikra, mindannyian teljesen különböző típusok voltak. bár a határozott, erős csontozat és a széles vállak 3 embert is jellemeztek. ha van "típusom" akkor ez jellemzi. semmi más. a többi egyéniségfüggő is. a lényeg, hogy magabiztos legyen, és higgyen abban, hogy ő férfias férfi. akkor lehet 60 kg is, vagy akár 105, nem számít.

2010. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Baromság amit írsz, mert az első benyomás mindíg a külsőségeken múlik utána jöhet a többi
2010. febr. 27. 15:10
 10/16 anonim ***** válasza:

baromság amit reagáltál, mert azt írtam, hogy


"ha van valami olyan, ami megfog benne, BÁRMI, akkor a többit is szépnek lehet látni nagyon rövid idő után is."


ebből az következik, hogy valami már ELSŐRE tetszett... mosoly, tekintet, kéz, kisugárzás, akármi.

2010. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!