Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyáinkban mi volt anno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyáinkban mi volt anno "nagyon dögös" hogy a férfiak szinte mind az átlagos női külsőre buktak?

Figyelt kérdés

Én voltam az, aki feltette azt a kérdést, hogy anyáink hogyan vélekedtek a természetes szexről az ő korukban.


Na most kicsit más oldalról közelítem meg a párkapcsolatot:

Évszámnál maradjunk ugyanúgy, 1945-1990-ig.

Ma elgondolkodtam egy érdekes dolgon. Az utcánkban, ahol évek óta lakom, már mindenkit ismerek, ki kicsoda, hogy néz ki. Sokféle ember lakik itt, különbözőek, mindegyiknek más nő az esete és fordítva. Eljátszadoztam a gondolattal, hogy a ma 45-50 éves férfiak milyen külsőségek alapján választottak egy életre társat maguknak. Azaz: az átlagos, a férjüknél 3-5 évvel fiatalabb nők úgy néznek ki mint valami sablonfigura. Tipikus rövid, fekete göndör haj, kis alkat, nagy kosárméret mindnek, vastag telt combok, semmi smink, és 1-2 gyerek. Hogy mire akarok kilyukadni? Arra például, hogy az abban a korban élő szőke, hosszúhajú dúskeblű cicababák és lapos cicijű pirulós kislányok hol voltak??

Manapság megtudom a kezemen számolni, hogy az egyetemen ahol tanulok, hány nagy mellű fiatal lány van... vagy 2-3.

Másik meglátásom pedig az, hogy ha mostanság a XXI. században a jó kinézetű, gyönyörű, dús keblű, magas, szép arcú fiatalos nők a nyerők, minden pasi él-hal értük, akkor ezekből a nőkből 20 év múlva hogyhogy egy se marad?

Kb. 1 fiatalos szőke hajú anyuka van az utcában, akit eltudok képzelni 20 évvel ezelőtt olyannak, mint amilyenek a mai menő lányok. Jah, és ha visszaforgatom az időt, és maradjunk a sablon anyukáknál, akkor ezek a nők kislányként szerintem marha cikin nézhettek ki. De akkor miért minden férfi az ilyen nőket veszi észre, akik fényévekre állnak a jó nő kategóriától?


20/F


2010. jún. 10. 23:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Nagymellű cicababák elhíznak később. laposmellűeknek meg megnől a szülés után és utána híznak el.

Tehát megint csak a cicababák járnak jobban. :"(

19/l

2010. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
nagy mellük azért lehet, mert pár gyerek után megnő a mell.a nők elhíznak a terhesség alatt meg azért is mert idősebb korban már nem hullanak annyira könnyen a kilók.egyébként nem tudom. ezen én is sokat gondolkozok.
2010. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
ez a kérdés túl értelmes ehhez az oldalhoz.
2010. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 11. 00:07
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Meg az egy dolog, hogy elhíznak, de a hajukat miért vágatják le? Ettől is kevésbé lesznek lesznek nőiesek.

Én tuti nem fogom levágatni ha megöregszem, legalább szép hajam legyen, ha mellem nincs.

Első voltam.

2010. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
-lesznek, már késő van.
2010. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
nemtom de nagyon kiábrándító a szitu manapság.
2010. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod minden kornak megvan a maga divatja. Akkoriban az volt. Ma az agyig sminkelt, rózsaszín rucis, nagymellű, szőke hajú (leginkább festett), üres fejű cicababák. (Amúgy, ha jobban megnézed ezeket a lányokat, akkor rájössz, hogy többségük most is olyan, mintha futószalagról jöttek volna le.)

20-30 év múlva már égő lesz az akkori fiataloknak ez a kinézet is, és bele se merek gondolni, mivel fognak előrukkolni.


Lycaon

2010. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézegess régi képeket (tablókat, újságokat, ismerősök képeit, ha hozzájutsz).


Meg fogsz lepődni: ott vannak a csinos nők, akikből a számodra oly kevéssé vonzó középkorú családanyák lettek. Legföljebb "gáz" a frizura és a ruházat mai szemmel, de az arc és az alak csinos.


Anyáink, nagyanyáink is szépek voltak, csak egyrészt, hát igen, a szülés és aztán a gyereknevelés miatt otthon töltött idő sokat pusztít a külsőn. Az egészségtudatos életmód sem volt agyonreklámozva, nem árasztották el a piacot hiperszuper kozmetikai szerek, és általában véve nem volt ekkora elvárás, hogy a nő örökké ifjú maradjon.


Nem volt ennyiféle sminkszer, és aki fiatalon nem szokta meg, az érett korba érve is legföljebb csak azt használja, amit régen: szemceruzát, rúzst, púdert. Ha egyáltalán. Hiszen már nem akar hódítani.


A rövid göndör sötét hajra az a magyarázat, hogy amikor őszül, elkezdi festetni, és igyekszik nem feltűnőt választani, ezért az eredeti hajszínéhez hasonló színt használ, a természetes vörös és szőke pedig igen ritka. Rövidre vágatja, mert a hosszút lófarokban hordva fiatalosnak érzi, kontyban öregesnek, kibontva meg már kevés, vékony szálú. És mert megritkult, elvékonyodott, daueroltatja, hogy többnek tűnjön.


Persze ebben is van általánosítás, ahogy a kérdésedben is, de az biztos, hogy a szépség nem az ezredforduló evolúciós vívmánya :D. Egyébként a férfiakra ugyanez igaz, csak nyilván nem része a magyarázatnak a gyerekszülés. Apukámat szegényt ma már nem sok nő nézné meg kétszer, de a fiatalkori képein álompasi.


Jaj, most lelombozódtam kissé :(

2010. jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
mert akkoriban voltak értelmes férfiak, akik nem a külsőre mentek...
2010. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!