Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya a hófehér bőr-sötét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya a hófehér bőr-sötét haj párosítás egy lánynál?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, mert csomó embertől azt hallom, hogy a barna bőr a legszebb. Nekem hófehér bőröm van és hozzá sötétbarna, hullámos hajam, nagy szemem, kis orrom, telt ajkaim. Azt mondják, különleges arcom van, de mégis mindig az agyonszolizott lányokat preferálják. Az osztályom tele van agyonsminkelt, barna bőrű lányokkal és mindenki értük van oda. Ha ők tesznek fel pirosítót, szépek lesznek, de ha én, akkor totál úgy nézek ki, mint egy porcelánbaba. Nem tudok lebarnulni, mert csak leégek, szoláriumba meg nem akarok menni, mert a 16 éves bőrömet tönkretenné. Néha úgy érzem, hogy a barna bőrű lányok sokkal szexibbek, én meg nem, mert sápadt az arcom és nem tudok ellene tenni.Még a legvilágosabb alapozó is barna a bőrömhöz képest, ezért nem is tudok használni. Én nem akarom magam megváltoztatni, mert ha a hajamat befesteném, eltöredezne, a bőrszínemen meg nem változtathatok. Egyszer egy srác azt mondta, hogy nagyon szép vagyok, de a fehér bőröm valahogy "taszítja", mert úgy nézek ki, mint aki az Alkonyatból szabadult. Még ha szép is az arcom, nem leszek olyan szexi, mint egy barnább bőrű lány. Van olyan fiú, akinek egyáltalán tetszik ez a fehér bőr-sötét haj párosítás?
2010. febr. 27. 15:06
1 2
 11/18 anonim válasza:

szia kedves fehér bőrü társam (: (:

Nekem is nagyon fehér a bőröm most festettem barnára a hajam és igy még fehérebbnek néze ki de legalább nem sápadtnak (mert eddig elég szőke voltam)

Elég sok ideig tartott hogy elfogadjam fehér a bőröm és ezen nem tudok változtatni akármennyire is szretnék mert szoli nem fog meg, tapasztalatból modom mert ezzel is próbálkoztam és csak idő pazarlás volt...

És igen is mi fehérbőrüek igy vagyunk különlegesek nem tucatemberek mint az agyon szolizott bara egyénk

Persze én is örülnék ha barna bőröm lenne melyik fehér bőrü nem? de ez van ezt elkell fogadni:)

Csúfolni nem is mondanám csúfolodásnak de ezzel engem is piszkálnak a mai napig meg kell tanulni elmenni mellette

És hidd el van oylan fiú akinek ez teszik:)

18/l

2010. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem pl a fehér bőrű lányok sokkal jobban tetszenek! Sőt, ha befested a hajad egészen sötét feketére, és sminkeled a szemed az tök jól néz ki. Legalábbis én oda lennék egy ilyen lányért :D Meg mondjuk, a metál/goth beállítottságú fiúknál is elsöprő előnyöd van, bár nemtom, mennyire vonz ez a kategória.

22/F

2010. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van bizony. Biztos hogy nagyon szép vagy!!! Pár év múlva ha visszagondolsz miket írtál ide...
2010. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem csúnya, sőt lehet nagyon szép is ha illik hozzád. Meg a szépség nem hajszín és bőrszín függő. ha szép az arcod, akkor édesmindegy hogy milyen a bőröd.
2010. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

kérdező... hasonló cipőben járunk :)


a bőröm elég fehér, jó sápadt is vagyok, barátnőim kedvenc elfoglaltsága azt méregetni, hogy ők mennyit barnultak, én meg nem :P

-igaz, én könnyen lebarnulok, nem túlságosan, de utána egy hét alatt el is veszítem a színemet-

a hajam meg annyira sötétbarna, hogy sokan feketének látják :D

rám is szokták mondani, hogy szép vagyok, ami szerintem azért erős túlzás, de kinek a pap, kinek a papné ^^


a lényeg az, hogy barna, agyonszolizott lányok rohangálnak mindenütt, te miért ne lehetnél egy kicsit más? nem kell az árral sodródnod!

2010. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten gerjedek erre a kombinációra, és a szolisaktól meg hányok. Szerintem nagyon gyönyörű lehetsz. ;)

18/F

2012. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

A szolizás divat, tehát csak ideiglenes ideál (volt?) a szolibarna. Már megy is ki azóta a divatból.

Mi a helyzet Veled azóta? Megbékéltél már a dolgokkal? :)

Ne érdekeljen, hogy másoknak mi tetszik, - legalább egyedibb vagy - én pedig személy szerint kifejezetten a fehér bőrűeket preferálom. Magam is az vagyok és tapasztalható, hogy nagyon is VAN olyan fiú, aki ezt szereti - bár azóta gondolom észrevetted már. :)

Ne mindenféle külső nyomásnak akarj megfelelni - mert mindnek egyszerre, állandóan úgysem lehet -, hanem keresd meg a saját erősségeid - és ezt nem csak külsőségekre értem. Így stabil önképed lesz, amiben bízhatsz és amire támaszkodhatsz.

A pirosítóval én is úgy vagyok, amit írtál - ezért, csak nagyon halványan használom -, de egyébként én nem bánom, hogy különbözök. :)

2012. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Hú, de régi kérdés, akár én is írhattam volna, ugyan ennyi idős voltam akkor. Bár már nem aktuális, hátha valaki még olvassa ezeket, úgyhogy leírom...

Engem középiskolában mindig csúfoltak, hogy milyen sápadt vagyok, mint egy hulla, stb...17 évesen az akkori szerelmem azt mondta, hogy imádja hogy fehér a bőröm. Azóta szeretem. Annyira unalmas a sok átlag csak, egyen haj, egyen ruha, egyen mozdulatok, egyen barnaság, egyen szemöldök...Nekem nagyon fehér bőröm van, középbarna göndör hajam. Évekig szőkítettem, de már sötétbarna. Imádom, ha azt mondják, olyan vagyok, mint egy porcelánbaba, rá is teszek egy lapáttal. A pasik sem panaszkodnak...:) (És már "divat" is ez a külső.)

2015. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!