Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy ez a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy ez a fiú az igazi és nem kell másra várnom?

Figyelt kérdés
A tulajdonságai tetszenek, neki is az enyémek. Úgy érzem jól ki tudnánk jönni nem csak most, de később is, és ő is úgy gondolja. Beszélgettünk sokat erről már, tulajdonképpen mindent megbeszélünk, de nem tudom mit tegyek. Külsőre is bejön ez sem gond. Valamiért mégsem vagyok biztos a dolgomban.
2015. jún. 5. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy lelki társra találtam, de félek.
2015. jún. 5. 14:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok a nagy "első látásra szerelem" híve, de nekem úgy tűnik, ti csak barátok vagytok, és megbeszéltétek, ilyen személyiségekkel akár egy kapcsolat is működne. Valami azonban hiányzik még ahhoz, hogy ez párkapcsolat legyen. Ha bizonytalan vagy, az nem jó. Ha tényleg úgy éreznéd, vele rendben lenne minden, tudnád, hogy vele akarsz lenni.
2015. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, a szerelem (nem a rózsaszin küd) hiányzik talán.
2015. jún. 5. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok egy fiúval! Úgy érzem, lelkitársak vagyunk, de nem vagyunk szerelmesek valahogy, csak egy kis vonzódás. Szerintem adj egy esélyt a dolognak, aztán hátha kialakulnak mélyebb érzelmek is, szerintem én is ezt fogom tenni. De dönthetsz úgy is, hogy maradtok nagyon jó barátok, nehogy később összevesszetek valami hülyeség miatt, és keresel olyat, aki mellett bizsergést érzel, és teljesen oda vagy érte. :)
2015. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy engeek neki és belemegyek hogy próbáljuk meg mert úgy érzem napról napra mélyül valami bennem. De félek.
2015. jún. 5. 15:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy hiszem a szerelem nem egy bizsergés, legalábbis nem hirtelen jött bizsergés hanem ki kell alakulnia. És a kapcsolaton pedig úgyis dolgozni kell, hogy jó maradjon. De ez az én személyes véleményem csak. Sok sikert a fiúval barátok vagy pár lesztek-e, ugyanúgy kivánom!
2015. jún. 5. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Valójában sehonnan. Mindig a jelenben élj és az adott pillanatnak.

Az "igazi" sokszor hiszik ezt az emberek.

Az majd mindennek a végén kiderül h ő volt e az.

2015. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy onnan tudod, hogy "nem kell másra várnod", hogy még csak eszedbe sem jut ilyesmi. Egyszerűen annyira jól érzed magad vele, annyira szereted és olyan szinten boldoggá tesz, hogy fel sem merül benned a kétely.
2015. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!