Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, és nagyon bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, és nagyon bele tudnék szeretni, de foglalt. Ráadásul pár hét és elveszi azt a lányt. Mit tegyek? Hogyan tudjam és tudassam meg, hogy én vagyok-e neki az igazi?

Figyelt kérdés
Amit fontos tudni, "sajnos" nagyon erkölcsös vagyok, tehát kacérkodás, szexi mosolygás, hasonlók alapból kizárva. Egyszerűen csak bámuljuk egymást és racionálisan érzem, hogy mindkettőnkben működik ez a valami, vagy működne. Amúgy sem túl jó a kapcsolata a jegyesével, más szerint sem. Nem találnak személyiségileg és a csaj elég kevés hozzá. Ezek a vélemények...Tényleg nem tudok kicsit sem hivalkodó lenni, mit tegyek vagy fogjam fel másképp vagy mi legyen? Nem vagyok tini, sem tinitípus, elég reálisan szoktam látni a dolgookat, próbálom ezt is, de nehezen megy,amúgy majdnem húsz vagyok. Köszi előre is!:)

2012. júl. 30. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Végignézed, szenvedsz, elmúlik.


Következőt!

2012. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hole Hunter ***** válasza:
41%

A nagyon erkölcsös lányok általában egyedül is maradnak.

Csak azt a pasit lehet elvinni, aki akar menni! Aki viszont menni akar, azt hagyni kell elmenni! Sztem ezek alapján el tudod dönteni, mit is kéne csinálnod, ha valóban annyira realista vagy.

Sok sikert!

2012. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 okoska31 ***** válasza:
100%

ne csinálj egyelőre semmit. ha te szeded szét őket, lehetsz később a bűnbak - az meg nem akarsz lenni gondolom.


ha úgy alakul, úgyis elválnak.

akkor pedig jöhetsz Te.

2012. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem az erkölcsöst, hogy abszolút gátol az, hogy már van neki valakije...Amúgy nem lennék ennyire visszafogott.
2012. júl. 30. 23:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy tervezem, hogy most így házasság előtt gondolkodom, fontolgatom a dolgokat, de ha elveszi teljesen visszahúzódom, nem is gondolkodom, hanem azon leszek, hogy elfelejtsem minél hamarabb, elvégre még nem hagytam belegabalyodni magam...Köszi a válaszokat, értelmesek és hasznosak! :)
2012. júl. 30. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ó, én fiúként járok ilyen cipőben:) Kerülgetjük egymást már régóta, de van barátja. Vagyis mindig mondja, hogy már nem olyan jó a viszonya vele. De amíg ki nem mondja, hogy szakítottunk, addig én nem akarok belefolyni ebbe
2012. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez tűnik a legkorrektebb megoldásnak...Még valaki? Vélemény? :) Köszönöm az eddigieket!
2012. aug. 1. 09:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Házasságig még pár nap, nem tudom ez mennyire számít végülis...Nem érzem jól magam, nem fog ez olyan könnyen menni, hogy elfelejtem, mint gondoltam. Valaki nem tudna még tanáccsal ellátni? szükség lenne rá...köszi
2012. aug. 16. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!