Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért fontosabb megszelídíteni egy férfit (főleg, hogy utána el is dobják), minthogy normális társat keressen?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 22:05
 1/10 A kérdező kommentje:
*keressenek
2015. febr. 4. 22:05
 2/10 anonim ***** válasza:
ez mien kérdés föleg ha egy fiu vagy,
2015. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én keresem normális társam.
2015. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 CptTomato ***** válasza:
nem teljesen értem mire gondolsz de az ilyen nők általában valamilyen komplexusukat élik ki ezzel és ennyi... nem mindig de gyakran az ilyen nőkből lesz a huszas éveik végére ..: "átjáróház"
2015. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nőnek férfi kell, akit nem tud betörni..
2015. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fiucskakat lehet megszeliditeni,Ferfit nem.
2015. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Normális társat keresünk, ha megtaláltuk minden nap próbára tesszük. Ha papucsot tudunk belőle csinálni eldobjuk, mivel olyat szeretnénk aki meg tud védeni.. de ha én le tudom győzni akkor mit várhatok tőle külső féltől jövő támadás esetén? (Nem csak fizikaira gondolok.) Ha a férfi férfi marad akkor meg mellette maradunk.

Tök egyszerű és logikus, csak manapság az emberek nem értik a kapcsolatokat. Általában az emberi kapcsolatokat sem, a párkapcsolatot meg főleg nem.

2015. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7es.Te nagyon érdek ember lehetsz.Részben igazad van,tudom.De ha 2ember szereti egymast Oszinten akkor szeretik egymást.Ha a pasi nem egy kokemeny alfahim,attól meg szerethetó.Csak hát vannak olyan fajták mint te.Mikor nincsmeg a Onzetlen szerelem,akkor jonnek a taktikai huzások.
2015. febr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8. Örülök, hogy látatlanban ismersz. Az ilyet mindig nagyra tudom értékelni :D :D :D Ítélkezéshegyekből állsz.

Ettől függetlenül mivel lesz..m idegen ember véleményét elmagyarázom. Ez minden nőben benne van. Minden nő ezt csinálja. Tegnap beszélgettünk a párommal. Neki két nője volt aki azt mondta, nem pisilhet nála állva. Milyen egyszerű, logikusan megmagyarázható kérés egy tisztaságmániás nőtől .. és pont arra irányul, hogy a férfit férfiatlanítsa. Automatikusan szondázzuk minden nap a pasit. Aztán ha nem férfi, akkor kicsit erőszakosabbak vagyunk és utána jön a csalódás, a morgás, a hiszti, melyik nőnek mi a pasinak meg fogalma sincs hány esetben volt gyenge és mi mikor volt tesztelés és egyszercsak elkezd ide írogatni, hogy minden nő hisztérika és a bunkókat keresi. Holott egyszerűen nem ismeri a párkapcsolatok menetét.

Erős nő vagyok. Olyan aki évekig élt egyedül és a saját lábán is megáll. Erős férfit kerestem és találtam. Olyat aki nem fél egy nőtől.


Elmondom, a főnököm nagyon tuti a melójában. De otthon az asszony az úr a háznál. Mert szakmailag kiváló, idős kora ellenére is ismeri az újdonságokat, de mint férfi határozatlanabb mint a felesége. Ezét a nő az úr a háznál. Viszont van annyira kulturált a felesége, hogy mindezt csendesen, kedvesen teszi. Más meg kirakta volna. Itt van a nők között a különbség. De ennyi.. a próbatételt minden nő megcsinálja aki kicsit is önálló és nem az a fajta akit ha leraksz a sarokba ott is marad.

2015. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja igen.. önzetlen szerelem nincs. Soha nem volt és nem is lesz. Olvasd el egyszer Anthony de Mello egyik könyvét: Ébredj tudatára.. és ébredj tudatára. Előre szólok kemény könyv. Sokszor letettem és azt mondtam nem igaz, hülyeség, ettől függetlenül végigolvastam. Ha még lesz kedved hozzá akkor ehhez képest sétagalopp Aronsontól a társas lény.
2015. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!