Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráleltek egy számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráleltek egy számotokra szimpatikus lányra Facebookon. A képein nagyon csinos, és a posztjai, a kommentjei, a megnyilvánulásai némi intelligenciáról ad trailert. Mit tesztek?

Figyelt kérdés

a.) Reflexből ráírok egy hosszabb, önmagamat bemutató üzenetet, hátha lesz belőle valami.

b.) Nézegetem pár napig/hétig az adatlapját, viszont mivel rokonszenves lány, emiatt statuálom magamban, hogy 100-ból 99 férfinak ez nagyon bejön, így inkább nem írok rá.

c.) Hetekig csekkolom, hátha kirak magáról valami mutatósabb (if you know what I mean) képet, hátha később fel tudnám használni "valamire" (if you know what I mean).

d.) Bolond vagy? Alapból nem tudnék bízni egy nőben.

e.) Bolond vagy? Alapból nem tudnék bízni az internetes ismerkedésekben.

f.) Bolond vagy? Minek írnék rá, amikor el sem fogja olvasni? Nem vagyok hülye, hogy időt pazaroljak egy igényes bemutatkozásra, csakhogy felszedjek internetről egy luvnyát.

g.) Csinálok valami kaját!


2015. jún. 5. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha ismerem valamilyen szinten vagy közel van akkor ráírok. De ha 100-200 km-re akkor nem mert feleslegesnek érzem.
2015. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Még mindig nem pasiztál be, fütykös?
2015. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
D vagy F
2015. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A trailer alapján futólag lepörgetném fejben, milyen lenne az egész estés, aztán csinálnék valami kaját, az ismerkedést pedig meghagynám a valós szituációkra.
2015. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%

Régebben még naivan írtam nekik,és vártam a választ.

Mára már tudom,hogy mindegyik ugyanolyan felszínes pi**a,aki ugyanúgy nem állna szóba velem,vagy megalázna szimplán,szóval felesleges ráírnom.

24/F

2015. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Reklámozod az impotenciádat?
2015. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
És most énekeljük egyszerre: "Szánalom, szánalom, száááánaaaloooooooommm!"
2015. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha ki is tiltanak, meg kell kérdeznem:
2015. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nem ismerkedem facebookon megvan a saját köröm,köreink.

mellesleg ha messze lakik,utazzon érte a végrehajtó

2015. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a g
2015. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!