Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől, miért sírnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől, miért sírnak a nők?

Figyelt kérdés

hogy milyen szemét a párja hogy megcsalt őt. ha fordítva van akkor meg férfinek egy szava se lehet. a nők képesek 1 autóért ágyba bujni,erről egy szót se szólnak. ők választanak párt(az Okosok szerint), ezért minden pasira rámosolyognak és "elbüvölik". még a bíróságon is előnyősebb ítéletet kapnak a csinosabbak(kivétel a gyilkos hölgyeket). az egyetemen is jobb jegyet kap ha "szép" a hölgy, mint a kevésbé elönyős kinézetű. buszra is előre engedik a szebbik nemből a szebbet.

a férfi meg szenved a tudásért,ezután a nők nem értik hogy miért keresnek kevesebbet(ja hogy csak a 2szép szemért kapott diplomát, a tudás meg nincsen,amiért fizessenek).

és a férfiak miért hiszik azt hogy 1szép nő, ideális pár: hiszen ha szép az azt jelenti hogy többszáz férfinek bejön és ezért mind akarja.


2008. szept. 1. 08:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

nagyon kiabál belőled a hímsoviniszta pasi.

képzeld, nekünk havonta egyszer 1 hétig kibírhatatlan az életünk (nekem pl úgy görcsöl a hasam, h meg sem tudok mozdulni) mi szüljük a gyerekeket, (próbáld ki milyen, aztán mondd, h könnyű)

és mi vagyunk a kiszolgáltatottak. nehéz 1keresetből felnevelni 2 gyereket. és tudod az apáknak nem a kedvenc szokásuk a gyerektartás küldése...

egy nő feltétel nélkül tud szeretni (mind1, h a pasi egy bányarém, vagy dagadt disznó) a pasiknak meg csak az a fontos, h a csajnak jó segge meg csöcse legyen.

nyugi, ha a nők nézőpontjából vizsgáljuk a kérdést, mi is tudunk szépeket mondani rólatok...

2008. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Hát ti jól egymásra találtatok. Azért remélem, hogy nem baj, ha annyit hozzáteszek, hogy nem minden férfira és nem minden nőre igaz, amiket írtatok, ugye?


Vannak ebben a rossz világban nagyon is jól működő, szereteten alapuló, élethosszig tartó házasságok is, amiket egy nő, meg egy férfi köt.


Szóval ne általánosítsatok a rossz tapasztalataitokból. Meg az sem árt, ha az ember észre tudja venni a saját hibáit is, nem csak a másikét. Akár a nemek között is.


Hiszen egymásra vagyunk utalva, férfiak és nők, nem?

2008. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem semmi, kérdés feltevő, hogy mennyire hímsoviniszta vagy!! képzeld engem a bíróság annak idején apámhoz ítélt, megcsalt a férjem és nem én őt, azonkívül keményen tanulok munka mellett, hogy pont az ilyen emberek ne tudjanak eltaposni, csak azért mert nő vagyok. Ne hidd, hogy mindig jobban tud érvényesülni egy nő, nagyon tévedsz!! Ezenkívül, ha 100 nővel ágyba bújsz, jó pasi vagy én meg ku*va. Na akkor miért sírnak a nők??????????
2008. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%

És miért van az, hogy néhány rossz tapasztalat után leszűrik a pasik hogy minden nő egy nagy ribanc?

Én is mondhatnám hogy milyen szemét minden pasi, miután eddig mindegyiknek csak a pénzem kellett, meg hogy legyen kivel ágyba bújnia. Mert csak annyit látnak hogy szép vagyok, a többi már marhára nem érdekli őket. De ettől még tudom hogy nem minden pasi ilyen.

2008. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
77%

első válaszoló vagyok.

sokat csalódtam már a férfiakban. nem azokban, akikkel együtt voltam, hanem akiket láttam, hogy teszik tönkre nők életét. az én anyámmal is jól kibaszott az apám.

szerencsére van 1 párom, akivel nagyon jól kijövünk, és bízok benne, de óvatos vagyok, mert manapság már nem működnek azok a dolgok, amik 50évvel ezelőtt működtek.

2008. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudjatok, de ez egy hülye kérdés. Vagyis most mi is pontosan a kérdés? Ha bele gondolsz kérdésfeltevő (bár irományodból kiindulva nem hiszem, hogy belegondolsz :)), ez fordítva is igaz. Nem minden nő sír, mint ahogy vannak olyan pasik is, akik folyton csak nyavalyognak (nem mind). Vannak olyanok is, akik semmibe veszik a nőket, verik és megalázzák őket. Ezek szerinted milyen férfiak? De nem akarok belemenni, mert ezt hosszan lehetne vitatni, nekem meg nincs türelmem hozzá. :)
2008. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
7%

Na akkor csajok: Nem vagyok himsoviniszta, de... Annak idején amikor Éva bünbeesett a biblia szrint, azt mondta az Ur- ezért a véreddel kell fizetni. Mire Éva. atyám, nem lehetne havi részletekben?

De a tréfáról komolyabbra: Nem értem- Minden nő arra panaszkodik hogy fáj a szülés... ez igaz lehet... De!!!!!

Ki az a nemnormális aki ien fájdalmak után mégegyet szül???? Férfi létemre tudom mien a tökönrugás.. Ha fizetnénekn sem próbálnám meg mégegyszer.

Azután: Nem a szemét död nőstények szivatják meg a pasikat? Felcsináltatják magukat, és élnek mint Marci a hevesen.

Legutoljára talán tudjátok hogy Agassit szopatták meg: a csajszi leszopta, utána az anyagot bepalolta magának, és terhes lett. Szegény Agassi meg fizet mint a katonatiszt!! Ugyhogy ne siborogjatok Csajok!

Egyébként nem vagyok eszement, boldog családban élek a nejemmel 3 gyönyörű lányom van. Csak egyszerüen ez a qrvás siránkozás felbasz agyilag. Tudom hogy igazam van, de lehet lepontozni!!!!

Ja, és mégegy: akik himsovinisztának kiálltanak ki: Egy estleges válóper után mi marad a kedves volt férjnek? A FASZA!!! Mert a volt feleségé a ház, a bertendezés, a gyerek. A volt férjnek mi marad? A nincstelenség, kiszolgáltatottság. Reménye nincs uj életet kezdeni!

Bezzeg a csajok: összejönnek egy másik pasival, annak is szülnek/hogy később őket is meg lehessen szivatni/ és még egy + jövedelmük is van!! Hát ennyit erről.

Ja, és tudom a lányok csak szerelemből dugnak!!!

IGEN, ez a pénz szeretete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó válaszolónak írom! Jó lenne, ha a hülye teóriáidat magadnak tartogatnád és nem általánosítanál kurvának minden nőt. Tényleg a tökönrúgás is 9 hónapig tart és esetleg több napos vajúdással jár,? Senki nem írta, hogy nem lehet túlélni a szülést, de amit nem éltél át és nem is fogsz, jó lenne nem nyilatkoznál róla.

Szegény elvált ffiak? közlöm, hogy legtöbbször a pasi hagyja el a nőt és bár lehet, hogy a ház ott marad, de ő igenis tud új életet kezdeni, de a nő több gyerekkel kinek kell?

Egyébként meg nem fogok vitatkozni holmi hímsoviniszta bunkóval, aki képes ki is írni a válaszát és büszkén vállalni, hogy ő is egy tahó!

2008. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
32%
Én ennek az előző fasznak csak a feleségét sajnálom. Milyen ember lehet, aki így vélekedik a nőkről? Lehet, hohy legközelebb hallunk róla a hírekben: agyonverte a feleségét, mert hideg volt az ebéd. Az én barátom is már kétszer nősült, mindkétszer jól átbaszták, mégsem beszél így a nőkről. Szeret és tisztel engem. Ha jól értettem, akkor a seggfej szerint minden nő hülye, aki az első gyerek után szül még. Köszike a nők nevében, hogy ennyire becsülsz minket. Szomorú, hogy vannak ilyen emberek.
2008. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
8%
Na. Lehet vagdalkozni! De a kérdéseimre nem jött válasz!
2008. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!