Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől, miért sírnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől, miért sírnak a nők?

Figyelt kérdés

hogy milyen szemét a párja hogy megcsalt őt. ha fordítva van akkor meg férfinek egy szava se lehet. a nők képesek 1 autóért ágyba bujni,erről egy szót se szólnak. ők választanak párt(az Okosok szerint), ezért minden pasira rámosolyognak és "elbüvölik". még a bíróságon is előnyősebb ítéletet kapnak a csinosabbak(kivétel a gyilkos hölgyeket). az egyetemen is jobb jegyet kap ha "szép" a hölgy, mint a kevésbé elönyős kinézetű. buszra is előre engedik a szebbik nemből a szebbet.

a férfi meg szenved a tudásért,ezután a nők nem értik hogy miért keresnek kevesebbet(ja hogy csak a 2szép szemért kapott diplomát, a tudás meg nincsen,amiért fizessenek).

és a férfiak miért hiszik azt hogy 1szép nő, ideális pár: hiszen ha szép az azt jelenti hogy többszáz férfinek bejön és ezért mind akarja.


2008. szept. 1. 08:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
41%
Egyébkéntz fasz meg tahó ti vagytok!!!!
2008. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
41%

Ja, egy többgyerekes nő több embernek kell/átbaszni/ mint egy oan pasit akinek oda van a fizetése 40%a!!!!

Ne vagdalkozzatok, észérveket vártam. De nőből vagytok, tehát hiu remény....

A vita részemről lezárva....

2008. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem jobb is...

Egyébként; először megtanulhatnál helyesen írni, na de pasi vagy, mit is várunk, másodszor egy ilyen bunkó kérdésre mit vársz???????????????????? Az olvasók fele nő, erre ide írsz egy ilyen hímsoviniszta kérdést.

2008. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

aranycsillagom, te is sírsz, csak kérdésbe burkolod.

primkó hímsovi fütyi vagy. ez a helyzet...

2008. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%

És anyátokkal mi a helyzet? Egyébként tudok helyesn irni, csak a vita heve... De a kérdéseimre nem válaszoltatok. Ja, és miért kezdődik a nők szem. száma 2-vel?Huzzátok meg magatokak, vagy a KÉRDÉSRE válaszoljatok!!!! Ha nem tudtok, akkor az a szellemi szintet mutatja! Megpróbáltam helyesen irni...

Egyébként 3 diplomám van, és tényleg rendben van mind a feleségemmel... Tehát, nem vagyo HIMSOVINISZTA!!!! CSAK REÁLIS!!! Tehát a kérdéseimre adjon először választ, aki kekeckedni AKAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
32%

Annyira egy undorító alak vagy! De lásd, igazat adok neked. Vannak dög nőstények, akik csak megszivatják a pasikat. De a válaszaidból nekem az tűnik ki, hogy minden nőről így gondolkodsz. A feleségedről is ilyen véleményed van? Gondolom nem (vagyis csak remélni tudom). Akkor meg miről is beszélünk? Vannak ilyen nők, mint ahogy vannak szemét pasik. Válasz egy kérdésedre: válás után szerintem a pasik élnek, mint marci hevesen. Gyerek az asszonynál, aki gürizik, hogy eltartsa magukat. A pasi meg a saját gyerekének nem akar adni egy fillért sem, hiába keres jól. Aztán jön az új asszony, új gyerek, akit lehet nagyon szeretni, a másikat meg elfelejti. A nők felcsináltatják magukat? Nem hinném. A pasi mondja azt, hogy jöhet a gyerek, aztán meg meggondolja magát és lelép. Van ilyen is.


Az irományaidból úgy tűnik nekem, hogy nagyon lenézed a nőket. Az meg hogy 3 diplomád van, csak azt jelenti, hogy a diplomával nem adják együtt az észt, a toleranciát stb. Neked ezekből nagyon kevés jutott. (Gondolom legalábbis, hogy egy válaszoló adta ezeket a válaszokat).


De persze az is lehet, hogy te nem általánosítassz, csak mi hülye, bunkó, paraszt, pénzmániás, lotyó, ribi, kurva, szemét, aljas, dög némberek értünk félre tégedet. :)

2008. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Bocsika! Nem általánositottam! Sztem a nők 95%-a RENDES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt pedig hogy nem cswináltatják fel magukat a nők? 1 perc alatt kapásból mondok 20 nevet, cimet akik igy jártak. A srác tudta nélkül hagyta abba a gyógyszer szedését, és hiába kérlelte a csajt hogy vetesse el!

Tehát én ezekre a csajokról mondtam véleményt!!!!

Akinek nem inge....

2008. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

A pár válasszal előttem író pasinak:

Tényleg egy undorító alak vagy és elmehetsz a sunyiba a három diplomáddal. Egyébként sem hiszem el, te kis suttyó. Akinek három diplomája van, az nem ír ilyen helytelenül és ocsmányul, mert talán vmi ráragadt az egyetemen. A második válaszodat meddig írtad, mert abban lényegesen kevesebb a hiba.. Két napig?

Na idefigyelj, akkor válaszolok a kérdéseidre. Sztem csak x százalék nőnél igaz ez, úgyhogy kár vitatkozni... A személyiszámunk miért kettes? Mert minden remekmű előtt kell egy próba. :-)


Ja és ha már a "felcsinálásnál" tartunk. Tudod hány olyan pasi van, aki merő véletlenségből nem védekezik, mert akkor is a "farka" diktál, majd ha megvan a baj, otthagyja, sőt fel sem hívja többet a csajt??? ezekből meg én tudnék 20-at küldeni! Utána ha esetleg még csak 15 éves a kiscsaj, kimarad a suliból és esélye sincs normális kapcsolatra.

Na csá!

Egyébként az előttem szólóknak gratula!!

2008. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Édesbogár! A válaszaidből az tűnik ki, hogy te minden nőről így vélekedsz. Egy értelmes ember nem fogalmazott volna így. Hozzá tehetted volna a válaszodhoz, hogy persze nem minden nő ilyen, de te ezzel nem szarakodtál. Végig úgy írtál, hogy a nők fogják be, mert csak egy hülye k..vák. Szóval ne gyere itt, hogy a nők 95%-a rendes. Szerintem te baromira nem így gondolod. Elmehetsz a sunyiba.
2008. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Na akkor... Az előttem 2-vel szólónak: az összes üzit, amire orroltok ÉN irtam!!! Hidd el, tudok hejesen/HI/ irni!!!! Csak tudod, a vita hevében néha megcsúszik az ember ujja.Nem akartam senkit megbántani, ezért irtam, hogy akinek nem inge, ne vegye magára!!! De, úgy láttam egy páran magukra vették... Egyébként kikérem magamnak az összes jelzőt, amivel illettetek! Nem vagyok himsoviniszta, csak reális! Amúgy meg: azt meg Te hidd el nekem, hogy több csaj szivtja meg igy a pasit, hogy a tudta nélkül felcsináltatja magát.

űEgyébiránt meg: 3 lányom van: de DE! én azt vallom, hogy a védekezésről a lánynak KELL gondoskodnia!!!!

Ha nincs a fiunál óvszer, nem dugok! Ez ilyen egyszerű.

Bármennyire is fáj, ez az igazság.

Megpróbáltam helyesen irni, remélem igy nem éri ház a szó elejét!!!!!

Na hali, részemről a téma tényleg lezárva.

2008. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!