Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől, miért sírnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől, miért sírnak a nők?

Figyelt kérdés

hogy milyen szemét a párja hogy megcsalt őt. ha fordítva van akkor meg férfinek egy szava se lehet. a nők képesek 1 autóért ágyba bujni,erről egy szót se szólnak. ők választanak párt(az Okosok szerint), ezért minden pasira rámosolyognak és "elbüvölik". még a bíróságon is előnyősebb ítéletet kapnak a csinosabbak(kivétel a gyilkos hölgyeket). az egyetemen is jobb jegyet kap ha "szép" a hölgy, mint a kevésbé elönyős kinézetű. buszra is előre engedik a szebbik nemből a szebbet.

a férfi meg szenved a tudásért,ezután a nők nem értik hogy miért keresnek kevesebbet(ja hogy csak a 2szép szemért kapott diplomát, a tudás meg nincsen,amiért fizessenek).

és a férfiak miért hiszik azt hogy 1szép nő, ideális pár: hiszen ha szép az azt jelenti hogy többszáz férfinek bejön és ezért mind akarja.


2008. szept. 1. 08:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Jajj mégegy: olvass már el egypár kérdést... A feltevők 80%-a csaj, hogy hogyan irnak helyesen....
2008. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Azért az utolsó két irományod is hagy némi kivetnivalót helyesírás ügyileg diplomáskám. Na figyelj, miért nekünk kellene gondoskodni a védekezésről? Ha nincs nálad óvszer, nincs szex, ezt innen is megközelíthetnénk. Egyébként meg, rögtön anyáztál minket, ez miatt is durrant be az agyam. Üdv!
2008. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Te osstoba!!!! Már megbocsáss! Ne gyere már ien dologgal mint a helyesirás mondtam már! A vita hevében az ember mellégépel néha... Attól még tudom, hidd el nekem . A másik: olvasgass már egy kicsit az oldalon, és rájössz, hogy a csajok hány %-a ir helyesen.

A harmadik: és ez a legnagyobb baj: pont ezzel basszák át a csajszik a fiúkat, hogy hogyne, persze szedem a tablettát, aztán lassan elkezd a nőcike hasa nőni!!!

Te aluldiplomázott suttyó!!! Ezt értsd már5 meg!!!

Ja, ahhoz agy is kéne, nem a másikat baszogatni a hejesirásért!!!/Szándékos volt!/

Amugy meg részemről a téma télleg lezárva, ide4 nem jövök vissza... Ugyhogy irhatsz bármit. De egy legutolsó nagy igazság: Melyik a leginteligensebb sejt egy női szervezetben: A SPERMA!!!!!!!!

Na, ehhez tartsd magad kisanyám! Vitatkozni, veszekedni már tudsz, tehát NŐBŐL vagy , de utána mint akit elvágtak. Na és mégegy télleg az utolsó szó jogán: ha én himsovinisztza vagyok, akkor te NŐSTÉNYSOVINISZTA!!!!!!!!!!!!!

2008. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
ilyen szó nem is létezik te szerencsétlen...
2008. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Lányok, vonjuk le a tanulságot. Sajnos vannak ilyen emberek szép számmal, mint ez az "úriember". Csak egyet tehetünk: messzire elkerüljük őket. Sajna a feleségének senki nem mondta ezt. A lányit is sajnálom, milyen apa lehet az ilyen. Azt írja, hogy nem általánosít, de minden szavából süt a nők lenézése. olvastam valahol: "Egy bunkó embernek nem lehet elmagyarázni, hogy bunkó. Nem érti meg, hiszen bunkó." Szóval ne fecséreljük erre a seggre az időnket. Egyébként pedig egy értelmes, felelőségteljes ember (legyen az nő vagy férfi), gondol a védelemre. Ez nem kizárólagos felelőssége egyik félnek sem. Ennyi bunkókám!!!!!!!4 :)
2008. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
90%

Szia Ismeretlen Vitatársam!


Ismét megszínesítetted az estémet és pár kellemes percet szereztél azzal, hogy megint bebizonyítottad, hogy A SÖTÉTSÉG FEJEDELME VAGY!

Már akartam kérdezni, agyoniskolázottkám, hogy tudod mi a különbség a férfi és a vibrátor között? Az, hogy a férfi a füvet is lenyírja a ház körül.:-)

Vagy eszembe jutott még egy: Tudod miben hasonlít egymásra egy férfi és egy sörösüveg? Nyaktól felfelé mindketto üres.

Hát röviden ennyi, ez persze nem jelenti azt, hogy minden férfi ilyen, de hogy te egy buta, tahó vagy, az biztos.

Ja és ajánlom figyelmedbe az értelmező kéziszótárat, mert sovinisztát nőkre nem mondunk, te kis butus! :-)

Na azt hiszem mára ennyi! És bocs, az OFF-ért.

Nyugodtan nézz utána ez mit jelent :-)

2008. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Nagy az Isten állatkerje... Nem az a baj, hanem alacsony a kerités!!! Ja, ez nektek szólt kedves nőtársaim!!!
2008. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Ti! Büdös repedtszáju Qrvák! Még ti sirtok??!!

Ha benedvesedik a lábatok közt a pinátok, 5, max tiz perc alatt találtok pasit aki szerte-szanaszét qrja a pinátokak!!!!És mindezt ingyen!!! Az előttem szólónak igaza van! Nektek csak a 70 a dolgotok... Tudjátok: a mosogatás + a 69.... Ugyhogy ne szarozzatok, nagyon rosszul áll nektek.

Egyébiránt: miért szörös a férfiak melle, a nőké meg nem?

Mert a fáról a bátrabbak leugráltak, a gyávák meg hason lecsúsztak!

Ha nem lennének férfiak, még mindig a fáról járnátok le bogyót szedni!!!

Ja, nincs igazam? Ugyan irjatok már 5 azaz 5 hires tudóst! Ja, és pina legyen a lába közt! Ugye nem tudtok?! Hát ezért kussoljatok...

És már tudom hogy a sok ossstoba válasz mi lesz: de a nők szülnek... eZ IGAZ, de addig a férfiak eltartják!

Szó szerint, mert egy nő hiába szül, ha közben éhen döglik!!

ez a helyzet kisanyáim, ugyhogy a régi p-mobil dalt idézve: a pofádat befogod...

Ma és mégegy : Mi a Nő: diszités a pina körül!De nyugodjatok meg, egy nőt sem az esze miatt szeretünk...

2008. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Basszátok meg! Csajok! Ti akkora parasztok vagytok, hogy vizummal jöttetek még a disznóólból is...
2008. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 3 diplomás apuka! Ezt a "Büdös repedtszáju Qrvák" szöveget is támogatod? Mit szólnál, ha valaki így gondolkodna, beszélne a Te lányodról???? És még ránk mondod, hogy nagy az isten állatkertje?


Ennek a kedves, nőimádó pasinak üzenem, hogy a női átok nagyon erős tud ám lenni. Ha nem vigyázol, valaki még azt kívánja, hogy pl. rohadjon le a tököd! Akkor majd sírva fogsz nyüszíteni egy jó nedves pina után, de már késő lesz. :)

2008. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!