Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ismerkedni a nudista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott fiú kérdése:

Lehet ismerkedni a nudista strandon, ha valaki nagyon megtetszik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

- Szia, örvendek! :)

- Látom...

2015. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
18%
Hivatalos nudi strandon egymagad be sem engednek, mert csak párral engenek be. Illegàlis nudi strandon még a kukkolókkal sem foglalkoznak és zömével melegek járnak ki, bízván megtetszenek valakinek.
2015. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

#2:

Ez így rossz. Enyhén szólva is kirekesztik azt, akinek mondjuk nincs senkije, de szeretne valahol felszabadultan lenni, mindenféle ruha nélkül.

2015. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Karesz6969 ***** válasza:
87%
Hason fekve a homokban én már ismerkedtem ilyen helyen napozás közben....csak akkor volt ciki amikor be kellett mennem a vízbe mert már hőgutát kaptam és három csíkot húztam a homokban a vízig ami természetesen osztatlan örömöt okozott a körülöttem lévőkben...miután felfogtam - már a vízből - a jókedv okát én nem kaptam röhögő görcsöt:-)
2015. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lapar válasza:
68%

Miért ne lehetne! Bírjuk már felfogni, hogy a nudizmusnak semmi köze a szexualitáshoz! Attól, hogy az ember ismerkedik valakivel, még nem áll fe farka. Ha igen, bújjon el, akkor meg nem tud ismerkedni.

Ez a baj, hogy sokan összekeverik a kettőt. Aki nem tudja elkülöníteni, az ne menjen oda, mert valóban kukkolónak nézik.

Ezt a páros beengedést sosem hallottam még, igaz, nem is voltam "hivatalos" nudi strandon, de soxor jártam ilyen helyeken. Ha jól tudom, elég drágák a belépök, ezt se nagyon értem. Még az üzemeltetők is hibásan fogják fel a dolgokat. szerintem....

2015. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

#2-esnek: teljesen rosszul tudod, és így sokakat megtévesztesz!

A nudira - akár hivatalos akár nem, mindenki bemehet, ha elfogadja az írott és íratlan szabályokat!

Egyedül is be lehet menni, nem kor-függő, és nem kirekesztő!

Az, hogy drága-e, vagy sem, azt a hely, a lehetőség és a pénztárcád dönti el!

Ugyanúgy lehet ismerkedni mint bárhol a világban... de azt nem árt tudni, hogy a nudista strand az nem kupleráj, és akik meztelenül vannak azok nem ledérebbek másoknál...

2015. jún. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Miért lenne drága ? Nézd meg mennyi a jegy a Palatinus-ra és nézd meg mennyi Délegyházára. Utána irogass hülyeségeket.
2015. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

#7 - értelmezési zavaraid vannak?

"Az, hogy drága-e, vagy sem, azt a hely, a lehetőség és a pénztárcád dönti el!"


Hol van ebben az írva, hogy maga a nudi drága? (ha nincs egy filléred sem, akkor persze minden drága...)

2015. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!