Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért járnak nudista strandra? Egyáltalán az milyen vagy hogy álltok egymás testéhez? Ott is szoktak ismerkedni és ez nem kellemetlen?

Figyelt kérdés
Én ezt annyira nem tudom elképzelni bár már megfordult a fejemben...:D De csak pusztán kíváncsiságból.
2013. jún. 25. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
előbb megyek a Marsra mint oda, szal valaki más biztos jobban tudja
2013. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem nézegetik egymást, nem méregetik egymást. nekik az ugyanolyan mitnha lenne rajtuk ruha. A zárt közösségekből ki is zárják azokat a tagokat akik kukkolnak stb. Hogy mennyire ismerkednek nem tudom. biztos van olyan de nem az alapján hogy milyen a másik meztelenül.
2013. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

Párszor már voltam nudizni (Balatonberényben), de szerintem ott macerás ismerkedni (egy férfinak...).

Az ember meztelenül is születik, és szerintem nem elítélendő, ha valaki napozni, a D-vitamint bevételezni is a teljes testfelületén szeretné. :D

A nudizók 99 %-a tényleg napozni jár ki oda, nem a másik testét nézegetni. Persze lehet jó nőket is látni (és azt nem szabad megnézetlenül hagyni :D ), de nem szabad feltűnően kukkolni.

Nudizáskor nem marad fehér bőr, nem maradnak csíkok. És szerintem egy nudista strand sokkal nyugisabb is, mint egy normál strand.

Ha kíváncsi vagy, próbáld ki! Ha kérdésed van még, írj privit!

Gábor (37/F)

2013. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!