Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet nudista, naturista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nudista, naturista lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

pl. itt

én nudista vagyok

21/L

2012. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

örülök neked :) tudunk valahol beszélgetni, ismerkedni ?

későbiekben együtt nudizni ?

2012. jún. 15. 17:56
 3/14 anonim ***** válasza:
:D jó móka lehet.
2012. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gordon Freeman ***** válasza:

ajánlanám a strandokat...de én is hasonló cipőben járok.

hát jó lenne nem egyedül járni jah....

2012. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Karesz6969 ***** válasza:
91%
Asszem itt nem a nudizmus a lényeg:-))))
2012. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Strandon nem, mert az nem ismerkedésre való, legalábbis aki arra használja azt jogosan kinézik.

De én is szívesen megismernék egy olyan hölgyet, aki szeret nudizni, és nem szégyenlősködik feleslegesen, bár én már 40 vagyok és nem futó kalandokat keresek.

2012. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Miért NE lehetne egy strandon ismerkedni? Ha nem bámulsz, nem vagy tolakodó, kulturáltan kezdeményezel beszélgetést, és a másik oldal vevő rá, akkor minden további nélkül. Én is ott ismertem meg a férjemet.
2012. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Például a facebookon van egy zárt klub, a naturista,nudista társkereső,én vagyok a klub tulajdonosa,én is ismerkednék nudista,naturista hölgyekkel,azért hoztam létre a klubot,mert sehol máshol nincs a neten ilyen ismerkedési lehetőség. Én36 éves, koromnál fiatalabbnak kinéző vagyok,(F),Berénybe szoktam menni,sajnos csak egy éve vagyok naturista,bár csak előbb kezdtem volna járni a nudira,nagyon jó érzés meztelenül fürödni, napozni.
2012. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a klub micsoda? hogy lehet csatlakozni?
2012. aug. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A klub engem is érdekel. Kaphatnék infót, akár priviben?
2012. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!