Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bebeszélem magamnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebeszélem magamnak vagy tényleg bejövök neki?

Figyelt kérdés
39 éves tanár vagyok. Férfi. Az utóbbi időben azt vettem észre az egyik tanítványomon, hogy mindig mosolyog rám, elvörösödik, ha ránézek, ilyen dolgok. Szerintem szerelmes belém, de én ezt nem akarom kihasználni. Mit tehetnék, hogy elfelejtsen?
2010. febr. 27. 17:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szórd meg pár 1essel
2010. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Feleltesd,esetleg flörtölj egy másik tanárnővel a szeme látta elött és ne nézz rá! :D Bocsi...jobbat nem tudok :D
2010. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Fogd a csajt és válassz valami becsületes szakmát

-Móricka

2010. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szia! huh te tanár vagy, alig merlek letegezni... szerintem bejössz neki. amit tehetsz, hogy nagyon egyértelmű leszel és esélyt se adsz arrra neki, hogy terveket szövögessen. szóval pl ha mosolyog órán akkor oszd ki "mi olyan vicces már megint? nem hiszem el, hogy egy ennyi idős lány nem tudja, hogy kell órán viselkedni" jaj tudom, hogy ez kicsit durva, lehetne finomabban is fogalmazni sőt fogalmazhatsz is, de egy ilyen mondat után leesik neki, hogy semmi esély. és ne kérj bocsánatot utána, mert akkor ismét bizakodni kezd. sajnálom, de muszáj bunkónak lenned, a tinilányok csak ebből értenek. és különben is tanár vagy, akkor mi neked a szigorítás?!
2010. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia! Én már nem vagyok középiskolás, szóval én merek tegezni :) (Egyébként is ki nem állom a magázódást)

Középiskolában nagyon nagyon sok lány bele van zúgva az egyik tanárába, tényleg rengeteg. Ezek múló tini dolgok, nem kell vele foglalkoznod. Mivel írtad is, hogy semmit nem akarsz tőle, ezért a legjobb ha tudomásul sem veszed, hogy mit akar. Mintha nem vörösödne, nem csinálna semmit, kezeld úgy, mint a többit. Úgyse kell neked, akkor nem mindegy mit gondol? Te tanítod, végzed a munkád, az ő baja, ami történik. Hidd el, el fogja felejteni :)

Megkérdezhetem mit tanítasz?

2010. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem egyszerűen nem fogok tudomást venni a jeleiről. Biológiát.
2010. febr. 27. 18:51
 7/21 anonim ***** válasza:

Az übernecc.

-Móricka

2010. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves tanítványaid vannak, de ha középiskolában, akkor valószínű pont ezért vannak úgy oda. Nem tudom a tini lányokra miért gyakorol hatást az, ha egy férfi beszél nekik a ciklusról, de általában testnevelés, biológia idegen nyelv szakos tanárokba vannak belezúgva, fel nem tudom fogni miért.

Ennek ellenére szó mi szó, semmit nem tudnak általában a fogamzásgátlásról és alap anatómiai ismeretek hiányoznak, de ez az ő hibájuk, csak én nagyon érzékeny vagyok erre a témára, mert eüs vagyok és ezáltal egészségfejlesztést is tanulok meg az a rengeteg statisztikai adat, ami kimutatja mennyire nem érdekli őket a felelősség :(

2010. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudja az illető diáklány, hogy nős vagy, vagy családod van, vagy hasonlók?
2010. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja, hogy van családom, de úgy tűnik ez nem állítja meg.
2010. febr. 27. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!