Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pár nő tagja egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pár nő tagja egyedül kell buliba menjen akkor vigyen magával óvszert?

Figyelt kérdés

Hogyan látjátok ezt a helyzetet? Ha lefekszik valakivel akkor még mindig jobb ha gumival teszi és nem lesz terhes vagy nem terjeszt a barátjára valami nemi betegséget. Ha viszont gumit visz magával akkor hajlamos lehet arra, hogy használja is. Kíváncsi vagyok mi a nők és mi a férfiak véleménye. A nő helyében vinnél gumit magaddal? Ha a barátnőd menne a buliba te hogyan reagálnál arra ha vinne gumit?

Írjatok kort is és hogy férfi vagy nő a válaszoló. Minden választ hasznosnak ítélek. Köszönöm.



2015. jún. 6. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nálam régebben volt mindig óvszer, de nem magam miatt hanem volt egy elég... szabadelvű barátnőm akivel sokat jártam bulizni és ő még a kocsma wc-jében is... :D (ennél az esetnél pl pont én adtam neki óvszert) de mióta nem vele járok bulizni, nem hordok magamnál egyáltalán, igazából fel se merült bennem, még akkor se ha nem volt barátom, nem úgy hogy van :D
2015. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!