Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok arról a...

Fiúk! Mit gondoltok arról a lányról, aki ha valahova egyedül megy, akkor kést visz magával (persze csak önvédelem céljából)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 18:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát azt, hogy váltson gázsprére mert az megbízhatóbb és nem kerül érte börtönbe se.
2014. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,de azért kést nem vinnék magammal..egy paprikaspay is megteszi szerintem..Pár hete ölt meg egy 15 éves kislányt egy pszichopata és eléggé félek azóta..gondolkodom hogy kellene valami ilyesmit magammal hordanom,főleg éjjelente ha megyek valahová..
2014. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Az önvédelem nem jogosít fel gyilkolásra. Ha börtönbe kerülsz ott meg puszta kezeddel fogsz védekezni. Inkább sprayt használj és utána futás.
2014. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy meg mernél késelni valakit? Nem olyan könnyű az lelkileg.
2014. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

van mindenem mi szem szájnak ingere de én is a paprika spray-t preferálom (méghozzá azt ami úgy lő mint a vizipisztoly) egy lány esetében 1-2 támadóra elég éget mint a nyű aztán futás ezerrel

magam részére marad a vipera

2014. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem jó ötlet, mert egy nálad erősebb fizikumú férfival szemben késsel a kezedben sincsen sok esélyed megvédeni magadat, főleg egy olyan helyzetben, amikor váratlanul ér a támadás, és pánikolsz.


Ha sikerül kicsavarnia a kezedből, akkor sajnos még rosszabbul is járhatsz, mint ha nem lett volna nálad.


Szerintem sokkal nagyobb biztonságban lennél, ha paprika spray-t hordanál magaddal, és megtanulnád szakszerűen használni vészhelyzet esetén.

2014. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Én bökőt hordok a Spray egy **** és ez hülyeség hogy kicsavarja a kezedből... mennyi az esélye hogy egy fekete öves kungfu mester támad meg?
2014. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem kell fekete övesnek lennie, de te biztos nem élnéd túl, ha megtámadnak. Ha két kézzel meglök és ront neked akkor levágod a két karját mintha szamuráj kard lenne? Nem kell kicsavarni a kezet, hogy ártalmatlan legyen az illető. Akár rúghat is és a láb hosszabb is mint a kéz. Te meg csak legyezel a kis bicskádda, mert te se vagy fekete öves belőle, hogy hogyan késelj. A spray meg azért több szempontból is jobb.
2014. aug. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
8-as ahhoz egy külön szakma kell hogy kivegyék a kezedből esetleg a spray annyiban lehet jobb hogy könnyebb elővenni de azt is könnyű hatástalanítani és ha a tolvaj gyorsabban fut mint te akkor elég hasztalan...
2014. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok..akkor sokkoló is jó,nem?Az azonnal a fölhöz vág.
2014. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!