Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselkedik igy velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy velem az exem? Miert beszel velem ugy, mintha idegenek lennenk?

Figyelt kérdés
Van egy közös kislanyunk,ezert kapcsolatban vagyunk.En szinte alig jelentkezek nala,ö folyamatosan.Mivel megcsalt amikor terhes voltam ezert en nagyon tavolsagtarto vagyok vele,pedig probaltam neki megbocsjtani,de valahogy mar nem merem neki kimutatni az erzelmeimet.Elvitt a multheten minket vacsorazni,a hazam elött meg akart csokolni,de en elforditottam a fejem.Azota teljesen hidegen beszel velem,de ramszol,hogy jo lenne ,ha en is jelentkeznek nala.Szerintetek lehetnek meg erzelmei irantam?Hogyn deritsem ki?Megkerdezni felesleges,mert ugy sem mondja el.
2015. máj. 15. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért járkálsz el vele vacsorázni?
2015. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azért ő keres állandóan, mert nálad van a gyerek, tehát neki kell jelentkeznie, ha látni szeretné. Jól sejtem? Vagy nem csak a gyerekről van szó, amikor keres? El kellene döntened, látsz-e még esélyt a kapcsolatotok újjáélesztésére. Ha nem, akkor jól teszed, ha hidegen viselkedsz, de akkor nem biztos, hogy el kellene fogadni a vacsorameghívást, és más hasonló programokat. Ha látsz esélyt a folytatásra, akkor ezt meg kellene beszélni vele. Azt mondod, nem lehet, de egy próbát megér. Ha tényleg nem lehet vele nyílt kommunikációt folytatni, akkor nem-igen építhető stabil kapcsolat.
2015. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem akartál neki csókot adni? Büdös volt a szája, vagy a fejedben ott motoszkál valami agybogár ami undort kelt nálad?

Szerintem agybogár...

...Igen agybogár,emiatt a vacsoránál sem tudtál elég konyakot inni, a többi meg abból következik.

2015. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted nem undorító ha valakit terhesen megcsalnak ? Miközben te a közös gyereket várod,otthon gubbasztasz addig ő hangosan nyög az élvezettől miközben rakja a másik nőt ? Na erre gondolj mikor meg akarod csókolni,vagy vissza akarod venni.
2015. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es pontosan ez az :(
2015. máj. 15. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:

"addig ő hangosan nyög az élvezettől miközben rakja a másik nőt ? Na erre gondolj mikor meg akarod csókolni,vagy vissza akarod venni."


Hááát,ha vissza akarod venni,akkor ne erre gondolj!

2015. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!