Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha kiderülne hogy a srác akivel ismerkedtek az előző "barátnője" egy cigány származású lány volt?

Figyelt kérdés
Csak szexre tartotta, lényegében.
2015. jún. 7. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Tök nem érdekelne... ha nem lett tőle gyereke.
2015. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne.

De "csak szexre tartotta" => Neked akkor Mr. Fa$zagyerekkel van dolgod. És most megmondom: Téged is csak arra fog tartani.

2015. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az egyik exem bevallotta, hogy egy felcigany csajjal volt szexkapcsolata. Fel napig neztem nagy szemekkel, majd par napig rohogtem rajta. Megmondtam neki, hogy igenytelen dolognak tartom, kesobb poenkodtam vele. Ultragaznak tartom, ennyire ne legyen mar kanos.
2015. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavarna, hogy egy cigány lánnyal járt (szépek), és örülnék, hogy a párom nem rasszista. Az jobban zavarna, ha úgy fogalmazna, hogy "szexre tartotta". Ember, nem kutya, akit "tartanak", és így kihasználni valakit elképesztő undorító dolog.
2015. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a héé lány se akart többet..

Tehát tudta a lány is, hogy csak szexelnek.

2015. jún. 7. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Senkivel nem járnék, aki bármely régi barátnőjéről így nyilatkozik. Kirúgnám, de előtte közölném vele, hogy ilyen bunkó alakot még szexre sem tartok.
2015. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy inkább itt az a kérdés, hogy a cigánycsaj mit szólna a magyarhoz?

Vagy gyorsabban tud e futni a magyar csaj?:)

2015. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
A csaj származása és a "tartás" célja sem tetszene.
2015. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem kéne ilyen igénytelen pasi.
2015. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én F vagyok.


Nekem volt bajom ,de most már nincs.


2 cigány csajjal volt "valamilyen kapcsolatom".

(De nem érintkeztem velük.)



"Mr. fa$zzagyerek." XD ez nagy

2015. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!