Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan srac, akinek tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srac, akinek tetszene egy ilyen lany?

Figyelt kérdés

19 vagyok, felhosszu voros (piros) hajjal, barna szem 168 centimhez 52 kilo vagyok, 75/B kosar, pici de kerek popsi. Izmos has (:3). Hogy ne csak kulsosegekrol legyen szo; allitolag nagyon intelligens vagyok, tanulmanyilag inkabb kozepes (lehet neha el is kene olvasnom az anyagot). Hobbijaim a rajzolas, a kockulas de legfokepp az iras. Otthonulos tipus vagyok, de szeretek olykor bulizni. Keves baratom van, mert tul oszinte vagyok es ezt is varom el. A legfontosabb szamomra egy emberben hogy huseges legyen, ne nezzen madarnak, lehessen vele csipkelodni es meg tudjon nevettetni. Inkabb romantikus lany vagyok, mint rideg.

Probaltam minel bovebben leirni. Ha van helyesiraso hiba - illetve az ekezetek hianya miatt - ne haragudjatok, a telomrol eleg nehez ez :(


2015. jún. 3. 06:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Biztosan, nekem máris tetszel a leírás alapján :)

Ugye nem vagy túl naív,nekem mindegy lenne,csak...

Önbizalomhiány? Vagy miért raktad ki a kérdést?

Ezt nekem is anno mondták,hogy jobb lenne a tanulmányi eredményem, ha néha elolvasnám az anyagot, pláne ha órán a Nemzeti Sport olvasása, meg az alvás helyett néha figyeltem is volna... sajnos a történelmen kívül más nem nagyon keltette fel az érdeklődésem:D

Pár év múlva megbánod, hogy nem tanultál...

2015. jún. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

Ennek orulok :)

Gyakorlatilag igen. Egy kapcsolat vegen vagyok, mar mindketten tudjuk, hogy ennyi volt, de felek, hogy nem igazan kellenek senkinek.. :D

Tudom, hidd el, de nem szeretnek gazdag lenni. Rossz tulajdonsag, de ugy vagyok vele, hogy majd raerek akkor foglalkozni vele.

2015. jún. 3. 07:23
 3/53 anonim ***** válasza:
Igen a leírtak pozitív tulajdonságok bár az én szokásaimtól ,hobbijaimtól eléggé eltérsz :D De amúgy igazság szerint felesleges magunkról egy képet adni hiszen beszélgetés, ismerkedés alapján ki fog alakulni a másikunkban egy kép ami nem feltétlen ugyan az lesz ahogy te most magadat látod :) De szimpatikus lenne a leírt leányzó+pirospont a vörös hajra , azokat imádom :D
2015. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:

Nekem is szimpatikusnak hatsz. :)

22/F

2015. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Hát a belső tulajdonságaim kb. ugyanezek, csak rajzolni nem igazán tudok :D de a leírás alapja ne aggódj, hogy egyedül maradsz, szerintem sok srácnak szimpatikus vagy, a vörös haj meg a legszebb :D amúgy ha van kedved ismerkedni akkor írhatsz nyugodtan :D 22/f
2015. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
52%

Intelligens, de közepes jegyekkel...

Önrétékelés nincs rendben

2015. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hogy legyen valami negatív is: viszonylag hangulat ember vagyok (bár amíg a másik fél nem értetlenkedik, nem gyilkolok), és ha megjön akkor az ember inkább ne szóljon hozzám, csak szeretgessen.

Illetve számomra és a volt-jelenlegi (hogy lehet ezt hívni?) párom is vicces, de lehet, hogy másnak idegesítő: fárasztó poénjaim vannak:D főleg szóviccek, de az a facepalm stílusúak

2015. jún. 3. 09:00
 8/53 A kérdező kommentje:
Na jó, most adok magamnak egy fogalmazás 5ös pacsit. Két napja nem aludtam. :D (Y)
2015. jún. 3. 09:01
 9/53 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezek alapján is rohadt jó fej lehetsz :D
2015. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:

2 napja nem aludtál? Mit szívsz,én is kérek,lééégsziiii:D

Amúgy ja,jófej vagy,dobnék is egy puszikát a kacsódra:)

Ugye oda azért lehet?:D

2015. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!