Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha második randi után azt mondaná nektek egy srác, hogy ez volt élete legjobb napja?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemes randi volt, sokat ölelkeztünk, és csókolóztunk.
2015. jún. 7. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Őszintén? Menekülnék... Persze függ a körülményektől is, de volt már dolgom életemben óriási lelkesedést tanúsító pasikkal, és bizony hosszú távon fojtogató és kellemetlen volt a rajongás... Nekem a lassabban melegedő férfiak jönnek be, akiknek IDŐ kell ahhoz, hogy lelkesedjenek. Ha már a második randin lelkesedést érzek, az nem NEKEM szól, hanem a helyzetnek.
2015. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
örülnék neki, de úgy gondolnám azért egy kicsit biztos túloz
2015. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

azt még hozzátenném, hogy csak akkor örülnék neki, ha nekem is jó volt

de az alapján amit írtál, a lány is biztos jól érezte magát

2015. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!