Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ért egyet a cikkben írottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért egyet a cikkben írottakkal? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


Bosszús, hogy ilyet kell olvasni, mert ennek a teljes ellentéte vagyok, nem vagyok cicabab típus, de mégis valahol igazat is tudok neki adni, de ez nem az összes nőre jellemző, hanem szerintem a fiatal nők 60-65%-ra kb.



2015. jún. 8. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Hát.. eléggé az jön le nekem belőle, hogy egy megkeseredett csávó írta aki már annak is örülne ha egy nő szóba állna vele.
2015. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
szerintem unalmasak az ilyen cikkek. épp eleget olvastunk már arról, hogy a cicabab'k unalmasak, csak szexre valók. ha ők így érzik jól magukat, nem mindegy? akinek nem tetszenek, keressen "normális" lányt. van épp elég nő a világon. van természetesen gyönyörű, műnő, ronda, okos, kedves, bunkó, ri***cos, házias, unalmas, stb. lányból is bőven. válassza mindenki a neki tetszőt a többieket pedig egyszerűen figyelmen kívül lehet hagyni
2015. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek teljesen,és bizony így is lesz.Csak addigra már késő lesz,ahogyan írta is a cikk írója.Szóval a nőknek el lehetne gondolkozni ezen,mert bizony telik az idő,és el fog szállni is a szépségük felett az idő,aztán már nem lesz aki ott legyen mellettük.

Szóval ha nem csak a külső számítana a nőknél manapság,hanem más is,akkor más lenne a helyzet is.

Akkor bizony saját maguknak is megadnák az esélyt,hogy találjanak egy olyan embert maguk mellé,aki nem csak a szépségükért van velük,hanem a személyükért is.

De ezzel valójában maguknak ártanak a legtöbbet,csak nem a jelenben,hanem ahogyan írta a cikk írója,majd később fogják bánni,de akkor már tényleg késő lesz.

2015. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!