Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » BONYOLULT LEÁNYZÓ - MI A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács János 88 kérdése:

BONYOLULT LEÁNYZÓ - MI A VÉLEMÉNYETEK? /Bővebben a cikkben. /

Figyelt kérdés

Alaphelyzet:

- Van egy lány, a pasija akivel 2 éve jöttek össze előtte fél éve ismerték egymást.

- A lány saját bevallása szerint már évek óta gondolt a srácra.

- Én a fiúnak ismerőse, a lánynak jó barátja vagyok, de próbálom objektíven nézni a dolgokat, persze nyilván van bennem részrehajlás.


Történés:

- Élete első kapcsolatában van a lány.

- A lány rajongott a srácért (ő jött össze vele, ö tette meg a lépéseket), a srác nem foglalkozott különösebben a lánnyal (kifejezetten elhanyagolta).

- 1,5 éve tart a kapcsolatuk és olyan fél-háromnegyed éve megromlott.

- Lány félrelépett egy sráccal (legjobb barátja).

- Bevallotta pasijának, szakított vele.

- Pasija elkezdett teperni mindenféle módon.

- Lány visszafogadta, de vívódott. Ekkor a pasija megírta neki, hogy soha nem fognak találkozni többet és kidobta a lányt.

- Lány visszarohant hozzá és könyörgött, hogy folytassák.

- Pasija azóta tiltja mindenkitől (nem viccelek, szinte senkivel nem találkozik a lány, karácsonyi üdv. leveleit is titokban adta föl). + hetente nagy látványosan féltékenységi drámát ad elő a lánynak, hogy biztos nem őszinte vele.

- Lány állítása szerint szereti párját.


Kérdésem:

- Ha igazán szerelmes, akkor hogy a fenébe történhetett meg mindaz ami?

- Ha nem lenne szerelmes, akkor nem az lenne, hogy nem ment volna vissza hozzá?

(Ez a két fő kérdés, amire igazán választ várok, mert úgy néz ki, hogy mind a kettő fennáll, de pont ez a kettő ami kizárná egymást, nem?)

(Amikor még tényleg minden happy volt közöttük is voltak a lánynál bepróbálkozók, de a köszönésnél és a bemutatkozásnál egyik sem jutott tovább, lepattintott mindenkit.)

- Első kapcsolat tényleg ennyire tud ragaszkodóvá tenni?

(Mert volt, aki erre fogta, mármint, hogy első kapcsolat.)

- Lehet-e ezen a helyzeten segíteni, vagy a lánynak kell rájönnie, hogy ez így neki nem jó, ha nem jó?

(Mert tényleg nonszensz, hogy mindig ha találkozunk szét kell nézni, hogy a pasija nem-e látja, hogy találkozik akár velem is, mert abból csak féltékenységi vita lesz és nem akarok a csajnak így rosszat.)

- A srác szeretheti egyáltalán a csajt?

(Ha igazán szerelmes lett volna nem küzdött volna már az elején is? De ha meg nem szereti akkor minek tepert érte, illetve ha szereti akkor az érzelmi zsarolás hogy fér bele?)


Megjegyzés:

- Szívesen fogadom mindenki érdembeni hozzászólását a témához.

- Az erkölcsösség kérdését itt és most ne feszegessük, én is elmondtam a véleményem a csajnak, hogy hiába volt elhanyagolva, az nem ok a megcsalásra bár..., de nem!

- Előre is köszönök minden építőjellegű hozzászólást!


2012. jan. 6. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne foglalkozz velük.Nem a te dolgod

XD

2012. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy bonyolult történet.


Szerintem a srácnak az tetszik a lányban, hogy tepert érte. És ez a tulajdonsága nagyon előnyös a lánynak. Az is lehet idővel megszerette a lányt. Ezért van értelme a féltékenységnek. (valamit nagyon szerethet a lányban, amiért nem akarja elengedni)

Viszont ebből a kidob-nem dob ki játékból arra következtetek, hogy a szerelem meghalt a lány részéről. A vele maradás az büszkeségből vagy ragaszkodásból van meg.

A férfi pedig egyértelműen élvezi, hogy uralhatja a nőét.


De a szerelem itt rég nem adott.


Talán akkor rájön a lány, hogy ez nem jó ,ha a számára kedves dolgok eltűnnek mellőle.


22/L

2012. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
nekem egy kérdésem lenne..te ki vagy a sztoriba??ha elmondod én elmondom a véleményem..
2012. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól értem a kidobálós résznél mindkét fél akkor szaladt a másik után, mikor a másik dobta ki őket. Kié az utolsó szó?

Ez ilyen egó dolog. Akit kidobnak, az általában azt érzi, hogy nem elég jó. Kevesebb mint a másik, különben az nem dobta volna ki és ilyenkor megőrülnek, mindenáron vissza akarnak kerülni, hogy elég jók legyenek. Ez már régen nem szerelem, de mégcsak szeretet sem. Ha szeretek valakit akkor azt nem csalom meg, itt kezdődik... a többi márcsak birtoklási vágyból meg egyedülléti félelemből fakadó felesleges drámázás.

2012. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

- Ha igazán szerelmes, akkor hogy a fenébe történhetett meg mindaz ami?


Azért történhetett mert nem kapott elég figyelmet a sráctól és sokan menekülnek bele egy megcsalásba hogy figyelmet kapjanak,ezzel felnyitja a másik szemét hogy jobban figyeljen rá,sajnos sokszor a megcsalás még közelebb hozza a párokat,mert rájön a másik hogy mit veszíthet vele,a megcsalás lehet tudatos és lehet nem tudatos,a lány hiába szereti a srácot de mivel szeretet hiánya volt ezért keresett mást,de később megbánta,mert rájön hogy ő tényleg azt a srácot szereti...vagy pedig tényleg nem szereti már..



- Ha nem lenne szerelmes, akkor nem az lenne, hogy nem ment volna vissza hozzá?


Azért ment vissza hozzá mert valóban szerelmes a megcsalás az csak egy menekülés volt részéről...mert nem kapott elég figyelmet,ezzel akarta felhívni a srácnak a figyelmét..ez lehet tudatos vagy tudattalan döntés...a srácot szereti ez egyértelmű



(Ez a két fő kérdés, amire igazán választ várok, mert úgy néz ki, hogy mind a kettő fennáll, de pont ez a kettő ami kizárná egymást, nem?)

(Amikor még tényleg minden happy volt közöttük is voltak a lánynál bepróbálkozók, de a köszönésnél és a bemutatkozásnál egyik sem jutott tovább, lepattintott mindenkit.)

- Első kapcsolat tényleg ennyire tud ragaszkodóvá tenni?

(Mert volt, aki erre fogta, mármint, hogy első kapcsolat.)


Igen első kapcsolat ennyire ragaszkodóvá teszi...


- Lehet-e ezen a helyzeten segíteni, vagy a lánynak kell rájönnie, hogy ez így neki nem jó, ha nem jó?


Nem nem lehet segíteni erre magától kell rájönnie,nem szólhatsz bele más életébe,ő tudja mi a jó neki,neki kell rájönnie hogy mit is akar igazán...


(Mert tényleg nonszensz, hogy mindig ha találkozunk szét kell nézni, hogy a pasija nem-e látja, hogy találkozik akár velem is, mert abból csak féltékenységi vita lesz és nem akarok a csajnak így rosszat.)

- A srác szeretheti egyáltalán a csajt?

(Ha igazán szerelmes lett volna nem küzdött volna már az elején is? De ha meg nem szereti akkor minek tepert érte, illetve ha szereti akkor az érzelmi zsarolás hogy fér bele?)


Az érzelmi zsarolás már csak akkor fér bele igazán...azért zsarolja mert fél hogy elveszíti,itt ebben az esetben egyik sem tudja igazán hogy mit akar a másiktól...valószínű szeretik egymást csak nem tudják kezelni a helyzetet...



Megjegyzés:

- Szívesen fogadom mindenki érdembeni hozzászólását a témához.

- Az erkölcsösség kérdését itt és most ne feszegessük, én is elmondtam a véleményem a csajnak, hogy hiába volt elhanyagolva, az nem ok a megcsalásra bár..., de nem!

- Előre is köszönök minden építőjellegű hozzászólást!

2012. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
te skinhead vagy? :P
2012. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a kérdésedre válaszolva...igen szeretik egymást csak nem tudja egyik sem hogy mit akar és nem tudják kezelni a helyzetet...

a megcsalás felnyitotta a srác szemét és rájött hogy szereti ezt a lányt és nem akarja elveszíteni,a srác bosszúból kidobta a lányt amiért megcsalta őt,a lány ment hozzá könyörög

2012. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a lány ment hozzá könyörögni és ezzel a srác revansot vett,így egál lett...rájöttek hogy szeretik egymást és a srác most félti hogy elveszíti ezért tiltja mindentől..

vannak dolgok amikor ilyen dolgoknak kell történnie hogy két ember egymásra találjon...szerintem szeretik egymást..

2012. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sima megszokás. Egyik sincs tisztában magával. A lány tényleg szeretheti a srácot, de figyelemfelhívásos csalásnál rosszabbat nem is tehetett volna, tipikus női mentalitás. A ffi logikai gondolkodásba ez soha nem fog beleférni, oda a bizalom.
2012. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmi értelme ennek az egésznek.

Már a megcsalás előtt sem volt, vmiért megcsalta, nem volt jó döntés, de ott kellett volna végleg szakítani. Ami utána jött csak ilyen értelmetlen huzavona, ez nem rendes kapcsolat.

De te nem tudsz beleszólni, majd ő magától rájön...

2012. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!