Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komoly elvárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komoly elvárások ezek a NŐKKEL szemben?

Figyelt kérdés

írok pár dolgot..


-legyen csinos, a maga módján amennyire tud. (Nem sminkre gondolok) amire gondoltam: ápolt haj, olyan ruhát hordjon ami jól áll neki.


-tudjon főzni, legyen egy kis gyakorlata egy két dologban, ne legyen analfabéta mindenhez..


-legyen kedves, aranyos, szerethető. Kedves legyen az emberekkel, ne legyen lenéző, legyen egyénisége. Legyen intelligens.


-fogadja el, hogy nehezen nyilvánítom ki az érzéseimet, ne nevessen ki, támogasson ha kell, szeressen ölelkezni, legyen mellettem amikor szükségem van rá.



Nekem ennyi az elvárásom.

18-28 év közötti korosztályra gondolok.



2015. jún. 9. 00:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagy?:)
2015. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
23.
2015. jún. 9. 00:41
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, ezek tök normális, alap elvárások. :)
2015. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ram mind igaz, de a 3-ikkal nehezen tudnek hosszutavon megbirkozni. Igyekszem nyitott szemmel latni, nem itelkezni, mivel nem tudhatom mi huzodik a hetterben, de nekem szuksegem van a bokokra, szeretgetesre, romantikus megnyilvanulasokra. Termeszetesen ezeket en is megadom. Probalnek segiteni, hogy meg tudj nyilni, turelmesen, de ha nagyon ellent all az illeto, es nem tud ezen a teren az en igenyeimhez valamennyire alkalmazkodni, mint ahogy en is teszem akkor idovel biztos vege lenne. Mint irod, 'ha szukseged van ra', ezt viszont elvarom, ha nekem van ra szuksegem. A legtobb lany ismerosom igenyli az erzelmeket.
2015. jún. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Természetesen kölcsönösnek gondoltam.


Az érzelmek meg csak addig jönnének nehezen még nem törik meg a jég ami 1-2 hónap után megszokott.

2015. jún. 9. 01:00
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
A negyedik kicsit úgy hangzik, mintha a jó szülőket jellemeznéd. Amúgy szerintem, minden attól függ, hogy melletted ő is úgy érzi-e, hogy szereted, támogatod, mellette állsz, és az első három :D. De amúgy igen, azt gondolom, hogy nem irreális elvárások.
2015. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Pedig a negyedik fontos, nekem.
2015. jún. 9. 01:10
 8/32 A kérdező kommentje:
Meg nekem szükségem van sok szeretetre mert gyerekként nem kaptam.
2015. jún. 9. 01:15
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Az első három normális szerintem, de én személy szerint nehezen tudnék élni egy rideg emberrel aki nem mutatja ki az érzéseit. Részben ezért is szakítottam az előző barátommal. A nőknek is szükségük van ám arra, hogy érezzék a szeretetet.
2015. jún. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
férfiaknak is..
2015. jún. 9. 01:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!