Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek túl nagy elvárások 19-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek túl nagy elvárások 19-24 éves nőkkel szemben, komoly kapcsolat esetén?

Figyelt kérdés

-értelmes, vannak céljai az életben

-őszinte

-ki tudja fejezni az érzéseit

-képes elmondani ha valami bántja, nem csak duzzog magában

-nem dohányzik, drogozik, alkoholt legtöbbször mértékkel fogyaszt

-nem ölelgeti a fiú ismerőseit és nem keresi velük mindig a fizikai kontaktust

-nem gondolja azt, hogy rendben lenne, hogy a fiúbarátai (ha vannak) meg akarják dugni

-nem hisz az ezoterikus dolgokban

-nem jár diszkóba

-nincsenek leszbikus tapasztalatai, vágyai

-maximum 1-2 volt barátjával szexelt

-hajlandó tenni egy kapcsolatért

-a jövőben szeretne házasságot, gyereket

-konszolidált külsővel rendelkezik, azaz pl. nem tipikus plázacicás, vagy qrvás öltözködés, vagy raszta haj

-ezeken kívül nyilván az kell, hogy valami megfogjon a külsejében, de ez bármi lehet, előre képtelenség megmondani


Kérem, hogy ne azzal foglalkozzunk, hogy én mit tudok nyújtani cserébe, vagy hogy miért állítok össze ilyen listát (nyilván nem pipálgatom, ha ismerkedek egy lánnyal), hanem a kérdésre koncentráljunk; de lehet nyugodtan savazni is.


2015. jan. 3. 12:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
szerintem igen, de ne legyen igazam és sikerüljön összehoznod
2015. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak ilyen csajok, de ritkák :D

én itt esek ki : nem jár diszkóba (járok ritkán szigorúan csak szórakozni a barátokkal

nem hisz az ezoterikus dolgokban (nem hiszek benne, de azért az EZO TV-t nézhetem mint vígjátékot nem?)

a jövőben szeretne házasságot, gyereket (nem szeretnék gyereket, vagyis nem szeretnék saját gyereket)

2015. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálattal közlöm, ilyen nőt találni ebben a korban olyan, mint tűt a szénakazalba...

Minden második dohányzik, minden harmadiknak enyhe biszex hajlama, de a legtöbb még nem merte kipróbálni...

A durci, szinte alap ebben a korban...

"Mi a baj?

- Semmi... "

Értem...

és igen, fiú barátaival se lógjon többet, náluk meg végképp ne aludjon legjobb barát ide vagy oda...


Nincs ilyen nő akiben valamelyik hiba ne lenne meg, tökéletest nem lehet találni, max hibáival elfogadni... Csak ne halmozza a hibákat

2015. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Neked volt már nőd? Mert már az első néhány felsorolásnál szinte az összes elvérzik.
2015. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
kreya talán az egyetlen normális itt a felsoroltak szerint:DD
2015. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4: Igen, a 3. és 4. pont még sose jött össze.
2015. jan. 3. 12:25
 7/26 anonim ***** válasza:
Rám ezek kb mind igazak, kivéve, hogy diszkóba járok. Nem értem ezzel mi a gond :P Plussz van még valami, amit nem említettél meg. Vallással mi a helyzet?
2015. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy azok között, akikről tudomást veszel?

Abszolút nem olyan ritka az ilyen.

2015. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Nos, 24 éves vagyok, leírom amit gondolok:


-értelmes vagyok, vannak céljaim, dolgozok a szakmámban, jó állásom van, önálló vagyok, mindjárt diplomázok


-őszinte vagyok


-ki tudom fejezni az érzéseimet, szeretek is róla beszélni, szeretem a partneremet is beszéltetni erről


-elmondom ha valami bánt


-alkohol mértékkel fogyasztok, de néha-néha belefér egy ordenáré hányós buli ha épp ahhoz van kedvem (1-2 évente egyszer)


-vannak fiú barátaim, de úgy bánok velük mint a lánybarátokkal és nem akarnak megdugni


-nem hiszek az ezoterikus dolgokban


-koncertekre járok sűrűn, diszkóba csak néha


-vannak leszbikus tapasztalataim, kiváncsi voltam, kipróbáltam, nincs ebben semmi rossz


-6 barátommal szexeltem, és volt néhány kalandom is, ez teljesen normális


-a jövőben szeretnék házasságot, gyereket, de háztartásbeli nem leszek, a feladatok és a nevelés közösek, és elvárom egy egy évet a férj is otthon maradjon, hogy ne essek ki sokat a munkámból.


Összességében, a lista alapján nagyon szűklátókörünek tartalak, akinek érdekes elvárásai vannak a nőkkel szemben. Persze, ha ezekhez mind te is tartod magad, és te se szexeltél, csak 1-2 nőddel akkor jogos, egyéb esetben kétszínűség.


Komoly kapcsolatom van, egy normális férfival, de eléggé lelombozó és kiábrándító ez a lista így egyben.

2015. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

7: Tőlem nagyon távol áll az a világ, a borzasztó, zenének nevezett zaj, az egymáshoz dörgölőzés... Leginkább utóbbival lenne bajom: a lány direkt olyan helyekre jár, ahol biztosan fogdossák, bepróbálkoznak nála.


Vallás nekem mindegy, amíg nem valami radikális dolgot jelent. Én nem vagyok vallásos, de jó dolog lehet, ha valaki tud hinni ilyenben.


8: Én mindenkiről tudomást veszek. :)

2015. jan. 3. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!