Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel, akinek nagy családja van (11 testvére), és hagyomány minden hét vasárnap a közös családi ebéd (kötelező jelleggel szinte)?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Neeeeem!!!
2015. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha soha semmilyen körülmények között nem lehet kihagyni, akkor nem. Ha például nem probléma, hogy néha mondjuk hosszú hétvégére elutazunk vagy beteg vagyok és otthon maradok vagy szombaton dolgoztam, ezért vasárnapra került valami program. Persze nem egymást követő hétvégék lennének így kilőve, tehát ha ez nem lenne gond akkor miért ne? Nagy a család, szeretnék a szülők összetartani, dicséretes. De ha katonásan az már nem igazán.
2015. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
A párnak nem tehetik kötelezővé, ha elutaztok, nem hiszem, hogy sértődés lenne, szóval igen, simán.
2015. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a közös családi ebéd jó program, főleg ha nagy az összhang. Jó kapcsolaterősítő.


Persze akkor kihagynám, ha a családi ebéd egymás szekálásával telne.

2015. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nazarénus a csaj?
2015. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így utólag soha nem jönnék össze nagycsaládossal, sok rokonossal, borzalmasak ezek a kötelező összeröffenések.
2015. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!