Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora hátrány ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora hátrány ha a férfi felnőttként tapasztalatlan? Miért nézik le a nők?

Figyelt kérdés

Miért nincs esélye?

Tényleg áthidalhatatlan probléma ha 30 körül alig vagy egyáltalán nincs tapasztalata?

Van még esélye párkapcsolatra,megtanulni amit kell?



2015. jún. 9. 09:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
45%
Mert kellene, hogy legyen, azért. Egyébként én nem nézem le, de nem bukom rá. 28/N
2015. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
53%

Esély mindig van.. meg különben is.. miért kellene bárki orrára kötni rögtön az elején, hogy nincs tapasztalatod? Az őszinteség nem egyenlő a rögtöni kitárulkozással.


Egyébként miért nincs?? És mi az amit változtattál azért, hogy lehessen?


Tanulni, fejlődni, változni mindig lehet. És mindig fogsz találni olyat aki emiatt elutasít meg olyat is aki ezt elfogadja.

2015. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
62%
A nők ezt ösztönösen megérzik. Mert szerintem látják, hogy tapasztalatlan a férfi nem nyúl hozzájuk nem úgy flörtöl hiszen soha nem kapott pozitív visszajelzést. Míg egy tapasztalt férfi felméri és tud flörtölni nőkkel. Mer hozzájuk érni. Egy már ismert nőnek kicsit megsimogatni a kezét vagy nem fél megpuszilni. De van aki ha kettesben kerül egy nővel akár intimebb dolgokat is elér és ezt bátran megteszi. Ezért tapasztalt férfi. Egy tapasztalatlan férfi ezeket soha nem tapasztalta. Csak elutasítást kapott. Visszahúzódóvá is válik magatartásában. A nők észreveszik és nem adnak esélyt. A kör bezárul. Egy férfinak nincs esélye ha mindig már elutasítást kap. Hazudni nem tud. A mozdulatai szavai elárulják. Az ilyen férfiaknak nem sok esélye van. Ez a mai kor szüleménye. Régebben egy férfinak felé ekkora elvárások voltak. Volt munkája tisztességes, egészséges, parti képes. Ma ez teljesen felborult. Bármennyire nem tetsző a nőknek, de ezt hozta az emancipáció majd a feminizmus. Bár sokan azt mondják, hogy így legalább nagyobb teret adnak a nőknek. De sok mindenben meg a férfiakt hozta hátrányba. Ezért nincs esélye egy ilyen férfinak. Mert ezek a férfiak nem a múltban élnek ahol a bálon kisasszonyok között ráért tanulni mert ez volt az elfogadott még ha szerencsétlenkedett is. Ma már ezt a nők nem hagyják. Nekik nem kell a kis bátortalanabb udvarló mert ők akarnak mindenbe dönteni és ma nem számít hogy egy férfi mit akar. Ebben is a nők akarnak határozni.
2015. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy férfiként látom ezt:


Esélye van, és szerintem nem nézik le a nők.


A probléma azzal van, hogy a korban hozzáillő nők már nem azzal akarják tölteni az időt, hogy egy ezen a téren éretlen férfit tanítgassanak. Már a családalapításnak kellene a napirenden lenni (egyszerűen mivel a hasonló korú nőknek ketyegni kezd a biológiai órája).


Ebben a korban már egy csomó mindent tudni kellene egy kapcsolat irányításáról, konfliktuskezeléséről stb. amik komolyabb és komplexebb dolgok annál, mint hogy összeszedte a bátorságát, hogy adjon egy puszit egy lánynak.


Esély viszont mindig van. Még pont időben vagy. De csodákra ne számíts.


(35F)

2015. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
38%
4-es. Csak ne adj hiú reményeket!!
2015. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Engem inkább vonz, ha félénkebb+tapasztalatlanabb, mint az átlag. Csak azért annyi bátorsága legyen, hogy kezdeményezzen. És ne legyen dagi meg buta.

36N

2015. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
24%
6-os Most elárasztanak levéllel ezek a tapasztalanabb férfiak hiszen nekik ez az utolsó esély!!De ez nem baj. Jó hogy van ilyen nő mint te.
2015. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Olyan jó lenne ha pontozáskor oda kellene írni, hogy miért pontoztak le, mert nem tudom mi szörnyűséget írtam. A legkomolyabban nem értem mi volt a gáz.

Az ember fejleszthető. Fejlesztheti önmagát, változhat és így változhat az élete is.

Különbözőek vagyunk. Én is (ahogy a 3. írta nőként eldönthetem mit szeretnék) volt, hogy olyat akartam aki kicsit esetlenebb volt és nem volt gond, hogy az illető tapasztalatlan. Ez egyszeri választás volt, de megtörtént.

Azért, ha akarják a lepontozók higgyék, hogy a világ fekete és fehér és megváltoztathatatlan. Egészségükre :D

Lehet, nem kellene csodálkoznom, itt még azt is pontozzák, hogy tetszik-e a piros szín, vagy hogy jól érzem-e magam ettől-attól-amattól.

2. voltam.

2015. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%

4-essel értek egyet. Szerintem is ilyenkorra már nem ártana ha lenne annyi tapasztalata, hohy tudja mire van szüksége. Hogy célja legyen és ne ott tartson, hogy azzal sincs tisztában amit egy kapcsolat nyújthat neki illetve amit ő adni tud.

Tudom ez kegyetlenül hangzik, de rizikós egy nőnek aki családot szeretne így belevágni, hisz a pasi így qzt se tudja felmérni egyáltalán mire vállalkozik.

Ez persze nem törvényszerű csak az én meglátásom, hogy egy jól működő kapcsolatba amire mondjuk egy életet lehet alapozni kell némi tapasztalat.

2015. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
69%
9-es. Igen igazad lehet. Mert sok nő így gondolkodik. De ettől még egy ilyen férfinak esélyei egyenlők a nullával. Legtöbb lány tízen évesen kezd ma már szexelni. De általában a húsz vagy a fölötti fiúkkal. Mert hát az a tízen éves az nem férfi. Nők hamarabb tudnak tapasztalatot szerezni. Míg az a fiú aki tízen évesen nem tetszett a lányoknak illetve húszon évesen már dolgozik és 12 órában dolgozik egy gyárban 7 napból hetet mert el kell hogy tartsa magát. mert nincs szülői támogatás. Ennyi munka mellet ismerkedni sem volt ideje. Elteltek az évek. Később lehetősége adódik hogy több időt szánjon az ismerkedésre akkor már nem kell a nőknek. Hisz nincs tapasztalata./ legtöbb nő ilyenkor már sok férfin van túl, de nem két férfit ismer már közelebbről/ Igazságtalan ez a férfiaknak. Mint ahogy az is.
2015. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!