Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak! Nektek tetszene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Nektek tetszene, ha a felesegetek europa szinten hires sportolo lenne? Hatrany egy kapcsolatban vagy elony?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Egy intelligens férfi tud büszke lenni a feleségére, míg egy ostoba féltékeny rá, mert a saját kisszerűségére emlékezteti. Nemcsak sportoló esetén van így, hanem általában, ha egy nő valamiben (valami társadalmileg is elismert dologban) kiváló. Fordítva (ha a férfi emelkedik ki, és a nő átlagos, vagy legalábbis háttérben maradó) jobban működik a dolog, mert ez az évszázados sztereotípia.
2015. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag akkor lenne hátrány, ha emiatt nem tudnánk elég időt együtt tölteni - amire élsportoló esetében elég nagy esély van.

Biztosan nagyon sajnálnám, ha emiatt nem tudnánk kapcsolatot kialakítani, de vélhetően nem nagyon tudnám elfogadni, hogy egy évben összesen pár hónapot tudnánk együtt élni, mert neki edzőtábor, különóra, versenyek, edzések, stb.

Az, hogy sikeresebb nálam egy területen baromira nem érdekelne, sőt, büszke lennék rá, az tuti! :D

2015. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az okozna gondot, hogy valószínűleg a sport után csak második lehetnék mert nagyon sokat kell edzeniük a sportolóknak, tele lenne a versenynaptárja is. Volt futó barátnőm szóval tudom miről beszélek, pedig ő nem is volt híres.
2015. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
nekem nem tetnszene mert tul ferfias lenne
2015. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bence_ ***** válasza:
Mivel így lett feleség ezért így tetszik a férjnek.
2015. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

1-eske, valószínű neked olyan férfiakkal volt problémád, akiktől ok nélkül vártad el, hogy büszkék legyenek rád. Miért is?

Tipikus agyalágyult feminista felfogásod van.

Nekem tetszene, ha a feleségem híres lenne, és sportoló is, valószínű jól nézne ki, sokat utazna, nem unatkozna, bár sokszor hiányozna, emiatt nem örülnék neki.

És gondolom nem társulna olyan pökhendi stílus hozzá, mint 1-eskéhez, mivel ő elért valamit.

2015. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os válaszoló, leírtam azon véleményemet, mely szerint egy intelligens, kiegyensúlyozott személyiségű férfi képes örülni a társa sikerének, és nem érzi ettől megtépázva a férfiasságát (tudatában van a saját értékének, egészséges az önbecsülése, így mások sikere nem rombolja az önbzalmát). Azt is írtam, hogy - mivel jelenleg a férfi féltől várja el a köztudat, hogy "letegye az asztalra a család kenyerét", a nőtől pedig az otthon melegének megteremtése az elvátás - egy hírnév, pénzkeresés dolgában sikeres férfi és ezen a téren sikertelenebb női társa közötti viszony nem vet fel szerepkonfliktust. Ha nem értesz velem egyet, akkor nyitott vagyok a kulturált vitára, de ebbe a személyeskedés, valamint egymás légből kapott szitkokkal és vádakkal illetése nem fér bele.
2015. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!