Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mekkora hátrány, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány, ha egy férfi ebben a korban még itt tart?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy szombat este Gyakorira írogat ki kérdéseket, hanem konkrétabban arra, hogy még sosem volt olyan igazi, komoly párkapcsolata, szóval így a huszonéves nőkkel is afféle "tiniszerelmet" (egy ismerősöm így nevezte el) tud elképzelni. Ez arról szól, hogy nem tudok (és nem is akarnék olyan hamar) összeöltözni valakivel, nincs egyelőre rendes egzisztenciám, szóval a szerelmet csak úgy tudnánk megélni, hogy parkokban romantikázunk, összebújva filmezünk valamelyikünk szobájában - itt szeretkezünk, alszunk néha, de ez ugye nem saját lakás -, és ilyenek.

Engem nem zavar, mert pont olyan nőt keresek, aki el tud veszni az apró örömökben, és tényleg én számítok neki, nem pedig az adott - ideiglenes - körülmény. Csak hát, kicsit kezd elszállni az önbizalmam, ahogy öregszem, és nem jutok egyről a kettőre sem szerelmi, sem pedig anyagi téren.

24/F



#szerelem #donhörbi #kamon
2015. márc. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj tenni a dolgokért, ha csak keseregsz, nem jutsz előbbre
2015. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi ne parazz csak lazán. Szerintem nem baj amugy, sok sikert remélem megtalálod!
2015. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem 28 évesen sem volt még kapcsolatom.
2015. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mint nő írok. Nem gáz, 21 évesen ismerkedtem meg a párommal most 25 vagyok. Ő az első barátom aki 35. közel 10 éves kapcsolatból lépet ki. 3 hó múlva jöttem én, amolyan búfelejtőnek, 8 hónapig csak összejárogattunk szórakozni, és azóta is én vagyok a barátnője. Ne erőltesd a kapcsolatot csak legyetek, nekem ez a recept jött be a többi nem. Jah munkanélküli volt mikor megismertem, mivel egyke mi lakunk az anyukájánál, és minimálbérért dolgozik, de én imádom. van hibája,de egy igazi férfi, aki megért,segít, és gondoskodik rólam.
2015. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!