Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ettől félek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ettől félek? Vagy nem minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, szilárd elveim szerint én házasság után létesitek nemi kapcsolatot kizárólag a férjemmel.

És rengeteg alkalommal olvastam itt olyan fajta kérdéseket, hogy a férfi szexuális igényei igen csak apadnak.


Ismerem magam,hogy tudjam nekem milyen igényeim lesznek és félek attól hogy a legtöbb férfi ilyen és egy olyan házasságban én nem feltétlen lennék felhőtlen boldog.


2015. jún. 9. 10:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha akkora igényeid lennének, akkor házasság előtt sem tudnád visszafogni magad.

Gyenge, harmat gyenge.

2015. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azért mert visszafogom magam, nem kéne lenézni.
2015. jún. 9. 10:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még nem szexeltél ezért fogalmad sincs milyen igényeid lesznek. Hidd el így van
2015. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

,,félek attól hogy a legtöbb férfi ilyen és egy olyan házasságban én nem feltétlen lennék felhőtlen boldog''


Te most sokat vagy keveset akarsz szexelni?


Ez becsülendő, de nem tudom hogy lesz-e olyan aki veled lesz 2-3 évig szex nélkül és el is vesz feleségül.

2015. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ezzel egy szerencsejatekot jatszol mert sztem van olyan eset is h a nemiszervek se illenek ossze
2015. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
mar sokan megkertek a kezem de egyik se volt az igazi.
2015. jún. 9. 10:53
 7/21 anonim ***** válasza:

18 évesen sokan megkérték?:D

Hogy csináltad?:D

2015. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ne engem kerdezz mert igazabol fogalmam nincs...ha oket kerdezned mind ugyanazt mondana szerintem hogy "tokeletes vagyok neki" en atlagosnak erzem magam..marmint van amiben igen kulonlegesnek mondanak mint a szemelyisegem vagy a jellemem.

A legtobb esetben azert tettek mert nagyon belemhabarodtak

2015. jún. 9. 11:02
 9/21 anonim ***** válasza:

Akkor se rossz, vagy csak megdugni akartak:D

Egyáltalán ezek a pasiaid voltak vagy a barátaid?

2015. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

3 volt akivel parkapcsolatban eltem.

a maradek egynek nem fogadtam el az udvarlasat mert rendkivul szemermetlen es gatlastalan volt.

az utobbi a mai napig zaklat es mar tobbszor megkiserelte megkerni a kezem de a szemelyiseg nalam fontos es nala az teljesseggel visszataszit.

2015. jún. 9. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!