Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eskuvon a baratom nelkul, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvon a baratom nelkul, mit lehet?

Figyelt kérdés

Nyaron eskuvore megyek a testveremmel. Az o baratnojenek lesz a lakodalom es mivel tesom baratja nem lesz itthon akkor, mondta hogy menjek mar el vele. Abban a varosban lesz a lagzi ahol lakom, ugyhogy nem lesz ott alvos vagy barmi. Egyszer voltam meg lagzin kis tacsko koromban de ott azt vettem eszre hogy az ismerkedesrol szol..

Szeretem a baratom, szeretnem magam jol is erezni anelkul hogy vmi befasult p..csat jatszanek.. mi megengedett ilyenkor?

18L


2015. jún. 9. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ismerkedésről szól, hisz a lagzin "találkozik" a két család sok esetben először az ifjú pár ünneplése végett. Egyébként mivel nem rokon esküvőjére mentek, te ráadásul nem is igazán ismered az arát, szerintem elsősorban a tesóddal töltöd az estét, esetleg beszélgetsz veled egykorúakkal. Semmi komolyra nem kell gondolni. Ha igazi lagzi, akkor valószínűleg lesz zenekar, tánc, esetleg felkérhetnek táncolni. Ne a simulós disco fajtát képzeld el hanem csárdás és társai, tehát illedelmes fajta, egy-egy részegebb vendég esetleg simulósabbra foghatja, olyankor határozottan tartani kell az egy lépés távolságot tánc közben és kész.


Szóval igazából nem értem a kérdésed. Add magadat, ne flörtölj fiúkkal vagy simuljatok össze a táncparketten, esetleg egy sötét sarokban és máris nincs szó se megcsalásról, se befásultságról.

2015. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi ilyenekre gondoltam.. hogy a tanc vagy a beszelgetes masokkal bele fer e.

Sajnos nem vagyok tultapasztalt ilyen szempontbol:)

2015. jún. 9. 12:00
 3/4 Mumusan ***** válasza:
A tánc és a duma is belefér. Még szép. Ezért nem lehet féltékenykedni. Ez egy lagzi...nem várható el hogy kukán üljél.
2015. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a "lagzis tánc" (nem simulós, discos) és a beszélgetés belefér.


L20

2015. jún. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!