Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez önértékelési zavar? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önértékelési zavar? 21L

Figyelt kérdés

Szóval az adott srác a saját külsejét szokta lehurrogni.

Elég vékonyka, ezzel van baja. Tehát testileg nincs megelégedve önmagával. Sokszor megemlíti, hogy nem jól néz ki, engem pedig dicsérget ezerrel. Ha én megdicsérem, visszakérdez, mert nem hiszi, vagy meglepődik azon, hogy pl. helyesnek, tartom őt.


Egy ilyen srác miben különbözik a többi sráctól? Talán fura kérdés, de magam sem tudom igazából, hogyan fogalmazzam meg a dolgot/kérdést.


Ne értsétek félre, nekem semmi bajom vele, nagyon tetszik, csak olykor nem tudom hová tenni a dolgait. Az elégedetlensége miatt. A munkájában viszont nagyon törekvő, sokat dolgozik és nagyon jól is.


Hogyan lehet ezt kezelni?


2015. jún. 9. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ne kerülgesd tovább, imádd a testét:)

Hülyén hangzik de tényleg.

2015. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen, az. Pszichológus tudna segíteni, de jobb ha nem vered nagy dobra neki, mert a bajok sokszor ott kezdődnek, hogy az embert elkezdik "betegként" kezelni és onnantól kezdve az is lesz.
2015. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért ez nem egy olyan nagy dolog. Mindenkinek csak ennyi baja legyen maximum. Csak néha, mikor bizonygatnom kell dolgokat, fura. Viszont bennem megbízik, aminek nagyon örülök.


De mi az oka? Nem kap elég odafigyelést?

2015. jún. 9. 13:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi miatt alakul ki? Úgy értettem.
2015. jún. 9. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja. Lehet gyerek korában túl sok Rambo filmet nézett és ahhoz hasonlítja magát.

Vagy egyszer az apja véletlen azt mondta h milyen nyeszlett és sportolnia kéne.

Kár ebbe belemenni. Pláne neked. Ne foglalkozz vele.

Helyre fog jönni az önértékelése magától is ha szeretni fogod.

2015. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kezelni könnyű,mondd neki és bizonyítsd be neki,hogy valóban így gondolod,bár ez úgy látom,hogy már megtörtént.Biztasd őt,hogy neked így jó ő.

Az oka teljesen egyszerű,mint amit én is tapasztalok,csak én még nem találkoztam kivétellel sem.

Az egész társadalom,de főleg a nők hangoztatják,hogy egy férfi csak akkor férfi valójában,ha van elég megfelelő izma és fizikuma.De nézd csak meg,vagy kérdezz meg embereket erről nyugodtan.De ha körülnézel kikkel vannak általában a nők,a többség mind csak az izmosakkal.

Egy vékony srácot sokkal kevésbé kedvelnek a nők,sőt ha a külső adottságai nem megfelelőek,tehát ha az arca nem tökéletes,akkor aztán végképp esélye sincsen semmilyen nőnél egy ilyen srácnak.Ez nem vicc,teljesen komoly,személyesen tapasztalom a mindennapokban...

2015. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát de neki van barátnője... Akkor nem kap elég figyelmet tőle? Vagy ennek semmi köze ehhez?
2015. jún. 9. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:

De van köze bőven,mivel ha a barátnője elég figyelmet fordítana erre,akkor nem lenne ennyire probléma neki ez,vagy legalábbis sokkal kevésbé.Itt én szerintem a barátnő részéről van nagy figyelmetlenség,valamiért nem veszi ezt észre rajta,vagy észreveszi csak nem érdekli ez,vagy nem is tud róla mondjuk,hogy ez a barátjának ekkora probléma...

De mindenképpen elmondható,hogy nincsen megfelelő odafigyelés a barátnő részéről.

2015. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!