Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem vagy önértékelési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy önértékelési zavar?

Figyelt kérdés

Van egy viszonyom, néhai találkozásból, együttalvásból áll. A pasit(27), úgy érzem, imádom, szeretem, ellenállhatatlannak tartom, képtelen vagyok nemet mondani a hívásának.

Azonban ő azt mondta, hogy tisztel és értékel annyira, hogy ne hazudja azt nekem, hogy szeretne. Mert nem igaz. Fontos vagyok, de nem szerelmes belém. Csak úgy jó velem...


Egy normális nő ilyen helyzetben azt mondaná, hogy rendben, akkor többet nem adja oda magát neki. Én viszont folyamatosan ugrok, ha hív. Tisztában vagyok vele, hogy nem kellene. Hogy ezzel a női tartásom veszítem el. Hiszen nem érdemli meg sem a testem, sem a szerelmem (néha kifejezetten bunkó). Komoly folytatás pedig úgy sem várható.

Ez tart már hónapok óta. Azonban mostanában úgy érzem, közeledik, érzelmileg is. Folyton összezavar, mindig másképp viselkedik. Néha fogja a kezem, gyengéd és csókokkal búcsúzik, néha pedig úgy érzem, észre sem vesz. Nem bírok ezzel a viszonnyal felhagyni. Olyan mintha drogoznék! :D

Szükségem van a jelenlétére, az érintésére. Annyira szeretném ha ő is így imádna, hogy attól tartok, mi van ha csak beképzelem, hogy van értelme tovább kitartanom mellette, és arra várni, hogy valaha ő is szeretni fog, és együtt leszünk. Pedig tisztán nézve, hagyni kellene őt a francba.

De nem vagyok képes elhagyni őt. Más férfira gondolni sem tudok. Csak ő kell(ene)!

Ez vajon az igazi szenvedélyes szerelem részemről, vagy inkább valami pszichológiai csapda, önbecsapás, gyenge jellem? Mi ez?


24/N


2015. ápr. 6. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl jól néz ki ahhoz, hogy elhagyd, ennyi.
2015. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt mondod, hogy ez csak fizikai vonzalom az én részemről is?

No de más pasik is néznek ki jól, udvarolnának is, mégsem érdekelnek.

2015. ápr. 6. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nőknél szerelem = fizikai vonzalom.
2015. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is komolyan gratulálok ahhoz hogy nőnek mondod magad, nem "lánynak". Ami köztetek van az nem szerelem, az fizikai vonzalom, a részedről már biztos hogy függés is. Ő nagy valószínűséggel önmagát adja, ezt találod te, joggal, vonzónak igazán benne. Nem tudnál senki mellett olyan boldog lenni aki 100%-os odaadással van irántad, tehát ne igyekezz megszabadulni tőle, viszont ne is zárd el magadtól a világot, mert hátha jön egy olyan pasi aki ugyanolyan őszinte és érdekes is a szemedben, csak ő azt mondja hogy kellesz neki, úgy ahogy vagy és teljes mértékben. Na ekkor fogod tudni leépíteni a "potyázót". Szóval ne tépelődj ezen sokat, főleg ne értékeld valami "zavarként" azt ami veled történik, hanem éld meg, ez az életednek csak egy szakasza. Ha frusztrált vagy/leszel emiatt, az kisugárzik rólad és senki nem akar tőled majd semmi komoly dolgot. Valamit keress és tegyél bele az életedbe ami eltereli a gondolataidat és segít kinyitni olyan ajtókat ahol jó dolgok fognak beáramlani.
2015. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez álomvilág. Gondolom vacsorázni meg egyéb helyekre nem visz el.Így a kézfogás,ölelés sem számít sajnos :(
2015. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!