Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kapcsolatba lévő férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatba lévő férfi képeket küld egy közel vele egy idős hölgynek akkor mit tehet a hölgy?

Figyelt kérdés
Nekem is szimpatikus az a személy sokat taliztunk már de valahogy olyankor nincs az elöttem,hogy van barátnője meg ő se foglakozik vele.Ölelgetjük egymást,simogatjuk.Lefeküdni nem feküdtünk még le egymással!De viszont képeket kapok tőle...ruhába vagy az nélkül!Ezt most minek lehet venni?Sokszor meg is dicsér,hogy csinos vagyok!De valahogy nem tudom hova is rakni!
2015. jún. 9. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy "hölgy" foglalt pasival nem kezd, nem fogad tőle meztelen képeket, és nem hagyja tapizni magát:D Egy hölgy:D


Szóval mi is vagy?:D

2015. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak a kérdést tettem fel de barátnőm van ebbe a helyzetbe....én is mondtam neki ez nem szép dolog.
2015. jún. 9. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már a barátnőd?:DD
2015. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igy könnyebb volt le írni!
2015. jún. 9. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!