Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy tolerálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tolerálnátok ha a párotok más lánnyal/férfival járna sörözni?

Figyelt kérdés

Ti hogy tolerálnátok ha a párotok más lánnyal/férfival járna sörözni?

Pár havonta kb, nem napi szinten. Régebben le is feküdtek, és csalták meg egymással a párjukat. Előtte és utána is jó barátok voltak / maradtak.



2015. jún. 10. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem hiszem, hogy kezdenék olyan emberrel, aki már csalt meg valakit.
2015. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is már csak akkor mondta el, amikor több mint egy éve együtt voltunk. "Csak" csók volt akkor, amikor volt párjuk, de nekem az is megcsalás.
2015. jún. 10. 09:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha később mondaná el, nagyon nagyot csalódnék benne. Ha nagyon szeretném, valószínűleg nagy nehezen megpróbálnám azt a békát lenyelni, hogy ilyen gerinctelen volt, de azt már biztosan nem viselném el, hogy azzal a nővel még mindig tartja a kapcsolatot és rendszeresen együtt szórakoznak, mert ha valami köztem és a párom között megromlana, 95%, hogy engem is szépen csalna...
2015. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen. Én is napokig alig tértem magamhoz..

Köszönöm szépen a választ, akkor tényleg nem én reagálom túl a dolgot!

2015. jún. 10. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy,mert nem engedném.
2015. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
alapból nem zavarna, ha lenne ellenkező nemű barátja akivel csinálnak közös programot, de így hogy együtt jártak és csalták meg egymással a párjukat, nem nézném jó szemmel
2015. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En antialkoholista reven a sorozesnek nem orulnek. Reszemrol a parom azzal megy ide oda akivel akar de ha ilyen eset lett volna mint amit leirtal akkor megkernem hogy inkabb menjen massal. Nem tilthatnam meg neki de elmagyaraznam hogy ez miert esik nekem rosszul.

18/L

2015. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menjen csak, de akkor vissza se jöjjön.
2015. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jún. 10. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!