Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mennyire örülnétek az első évfordulótokon ennek a programnak?

Figyelt kérdés

Alig van egy ideje pénzünk, ezt ő is tudja. Reggel lemennénk horgàszni (még sosem voltunk együtt horgàszni de hetek óta le akar menni, mindig mondja de komolyan), oda levinnénk egy üveg pezsgőt, délutàn meg a másik tónàl megetetnék a kacsákat pl... jó nem igazàn évforfulóra való programok de nem tudtam mit kitalàlni, így hogy alig van pénz, tudom hogy kiràndulni akar Erdélybe az évfordulón de nincs rà keret.

Este viszont ha kapok addig fizetèst elviszem ètterembe vacsoràzni.

Szerintetek gáz ez így?

25f 23l.


2015. jún. 10. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet ez is romantikus, az nem a pénzen múlik, hogy jól érzitek-e magatokat egymással.


Nem felvágni szeretnék, de pl mi megengedhetnénk magunknak, hogy külföldre utazgassunk ünneplés gyanánt, mégis akkor vagyunk a legboldogabbak, mikor elmegyünk pl erdőt járni (plusz egy kis huncutkodás ;) :D ), vagy vízparton vagy ilyesmi.


De nem pénz kérdése.

2015. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó lesz ez így
2015. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet ilyen melegbe. A fantáziádat kicsit rázd fel, és akkor jobb ötlet jut majd az eszedbe, amihez nem kell pénz.
2015. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nekem tetszene.
2015. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene. Bár délután lehet, kicsit meleg lesz a tóparthoz.
2015. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell akkora nagy dolgot évfordulóra,ez bőven elég:)
2015. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neki nagy dolog
2015. jún. 10. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó programot találtál ki, remélem, hogy örülni fog neki.
2015. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!