Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elriadnátok egy sráctól ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriadnátok egy sráctól ha az első randin ölelgetni akarna?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol. Egy- egy kedves ölelgetés belefér, de ha a seggemet akarja közben taperolni, az szóba sem jöhet.
2015. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ, hogyan viszonyulok hozzá.
2015. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

2.

Na ezért sem érteni a nőket. Ha randira mész vele, nem alap hogy jól viszonyulsz hozzá? Ha egy férfi randira megy egy nővel akkor a minimum hogy legalább lefeküdne vele, ha nem több. De a nők meg még a randin gondolkoznak hogy milyen a férfi, sokszor meg több randi után is megszakítják az ismerkedést.


Kérdező:

Én az első randin mindig úgy indítok hogy egy pici ölelés amikor találkozunk és két oldalt arcra puszi. Még soha egy lányt sem zavart.

2015. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondoltam ,hogy megölelni a lányt és el se engedni ha jól esik :D
2015. jún. 8. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Én igen, nekem ez első randin sok. Ott - hacsak nem ismerem már évek óta személyesen - számomra az őszintesége kerül górcső alá, és a személyes rám gyakorololt hatása. Én még családdal és barátokkal sem vagyok az a nagyon közvetlen típus.
2015. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-asnak:

Egy neten való ismerkedés után mégis hogy viszonyuljunk ahhoz, akit élőben akkor látunk elsőre? Az egész más, mint neten. Ezen mit nem lehet érteni?

2-es voltam.

2015. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen, én is netes ismerkedésre gondoltam. Az utóbbi fél évben kb. 5-6 lánnyal randiztam személyesen a netről. Egy nem szólt még mikor a randi elején kis öleléssel és arcra puszival köszöntöttük egymást.


Persze ha a kérdező arra gonudolt hogy folyamatosan ölelgetni, az teljesen más. Előbb van a szex 2 ember között mint ilyen ölelés.

2015. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg rengeteg olyan volt, hogy kép meg beszélgetés alapján oké, élőben meg vmi gáz volt vele, na az hadd ne ölelgessen már...

Meg neten előadja a szuperpasit, élőben nem mer rám nézni, kussban van, leráz.

Nyilván mit gondoltam, nem jövök be neki, ez van...

De utána ugyanúgy írkál viberen, mennyire tetszem neki és miket tudna velem csinálni.

(26 éves felnőtt emberről van szó, nem szűz tinisrácról.)

Na most az ilyennel nem tudom, mit lehet kezdeni.

2015. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!