Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kajakra nem értem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kajakra nem értem valaki elmagyarázná nekem ezt?

Figyelt kérdés
A szomszéd csaj soha nem volt szép,akkora valaga van mint a winnetou lovának , mostanában lett egy kanja , az előbb kinéztem az ablakon még a szemüvegem is felvettem és láttam,hogy a gyerek nem is csúnya, sőt kifejezetten jól néz ki, már túl jól a csajhoz képest és ez nem egyedi eset , nekem ez annyira abszurd és groteszk. És ez nem egyedi eset számtalan ilyen lányt látok,akihez a párja túl jó nem illenének össze kinézetre vagyis a srác lényegesen jobbat érdemelne ránézésre. Valaki magyarázza már el nekem,hogy ez mi, jó nekem is volt nem szép barátnőm,akkor is tuti felmerült ugyanez a kérdés sok emberben,sőőőt...

2015. jún. 10. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a lánynak vannak jó belső tulajdonságai? Lehet a barátjának bejön az a fajta lány? Lehet a lány sok dologra kapható:D Ki tudja? Ő dolguk ah boldogok boldogok. Régen én is furán néztem az ilyen párokat mára maximum megmosolygom.
2015. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Lehet a srácnak a nagy hátsók jönnek be. :D De lehet, hogy önértékelési zavara van, vagy tapasztalatlan a lányokkal (pl.:szűz). Annyi minden lehet, de a legegyszerűbb mégis, hogy beleszeretett a csajba. :)
2015. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Mi lenne? Kapcsolat, amihez semmi közöd. Leginkább az.

Nagyon alacsony szellemi színvonalon élsz. Ezen a szinten nincs magyarázat, csak kérdések: hogy lehet, hogy felnőtt létedre itt tartasz csak???

2015. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én csak megmosolyogtam és unalmas időmben éppen ide dobtam fel ezt a kérdést , társaságban úgy is csak nevetés szintjéig jutunk el mindig az ilyen kérdéseknél

például a másik ismerősöm meg jól néz ki és majdnem kétszer olyan idős kanja van a csaj meg aranyásó azt is kiröhögöm hiába néz ki jól ,mert tudom,hogy csak a csávó pénzéért hagyta ott a volt kanját.

2015. jún. 10. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
nézd majd meg egy hónap múlva is ez lesz-e a pasija
2015. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan popóm van,amit lehet markolászni rendesen,és eddig nem volt olyan akinek ez ne tetszett volna,mondjuk én nem is vagyok ronda :) A személyiség se mindegy.
2015. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
küldj képet és megmondom,hogy ronda vagy-e :)
2015. jún. 11. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor fogjátok már fel, hogy az ízlés nem egyforma?
2015. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!