Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mennyit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyit számít egy lány étrendje és hogy miket eszik?

Figyelt kérdés

Zavarna-e ha vegetáriánus lenne ?

vagy jobban örülnétek ha húsevő lenne keményen :D?


2015. jún. 11. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
az én barátom a húsevőre szavaz.
2015. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha kövér disznó akkor számítana amúgy nem
2015. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy.

De ne jelentsen problémát ha virslit főzök egy lábosban.

😉

2015. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna egyik vonal sem,egyen amit kivan. En magam az aranykozeput vagyok (salatak+ feher husok). 28/f
2015. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Azt eszik amit akar, csak ne erőltesse rám.
2015. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:

Attól függ,hogy miért az és hogy hogyan.

Mert azaokat a vegákat nem bírom,akik közben halat esznek,sem azokat,akik mikor egy jó falatot vennék a számba,akkor elüvöltik magukat,hogy "Gyilkos!".

De olyat is ismerek,aki 3 hónapos kora óta kiköp mindent,amiben hús van.

Viszont,ha kegyetlen őszinte akarok lenni,akkor nálam plusz pont,ha "keményen húsevő".

2015. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegetáriánus vagyok. Sokáig úgy gondoltam, hogy ez egy sarokkő lesz egy kapcsolathoz, hogy a lány is legyen az. Aztán a feleségem terhesség alatt elkezdett halat enni(előtte sem meggyőződésből volt vegetáriánus, hanem mert gyomorproblémák miatt orvos ezt tanácsolta neki), hogy a gyereknek biztos ne legyen semmilyen tápanyag hiánya, aztán már nem csak halat evett és úgy maradt, azt mondja, hogy gyengének érzi magát, ha nem eszik húst, hozzáteszem fizikai munkát végez. Régen úgy voltam vele, hogy undorodnék megcsókolni egy húsevő lányt. Most már fogmosás után megteszem. Hentesnél kint megvárom, amíg főz, becsukom az ajtót. Kompromisszumok nélkül nem működik semmi, ez van...
2015. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok édességet tésztát ne egyen. És ne nassolgasson egész nap. Az első miatt nagyon savas lesz a szájszaga, és legyengül, hisztis lesz, a második meg az önkontroll miatt. De ezek érvényesek mindkét nemre is ám.
2015. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem lettek ebbol bonyodalmaim. Igaz en husevo vagyok, de fitneszeletmodot kovetek, igy szigoruan veszem az etekezest. Hiaba csinalt nekem tesztas, krumplis, lisztes eteleket az exem, nem ettem beloluk, ha joindualtbol a kedvessege miatt megis, szinte azonnal megfajdult a gyomrom, mert az evek alatt elszoktam tole. E miatt allando volt a sertodes, pedig nem volt bennem rosszindulat, de o megis ugy erezte nem tisztelem a munkat, amit a fozesbe fektetett. A fitnesz/testepito elet velemenyem szerint ugyanolyan felfogas/eletmod kerdes, mint a vegetarianizmus. (Persze ez mindkettore csak az esetben igaz, ha nem divatbol csinalja az ember, hanem onmagaert). Ha ezt a masik toleralja, tiszteletben tartja, nyilvan nincs gond. Viszont ha elitel, megszol, ram akarjaeroltetni a sajat akaratat, szamomra a tiszteletlenseg jele es ott reszemrol vege a dolognak.
2015. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!