Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány barátod hosszan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátod hosszan ölel, ( ő többet érez), s Te férfiként/fiúként nem szakítod ezt meg, hanem simogatod a hátát, és nem bújsz ki alóla, akkor többet érzel te is?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
attól függ, hogy feláll-e a kukacom, vagy nem
2015. jún. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez nem biztos, hogy így megy. Biztos, hogy kedvel, de ne vegyél rá mérget, hogy ez szerelem.


Ha én lennék ebben a helyzetben, akkor valószínűleg ugyan ezt tenném, de lehet mellé elsírnám magam..

2015. jún. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
persze,sarkítás volt benne :) nyilván ezt nem lehet biztosan tudni, csak érdekelne,hogy fiúknál ez hogy megy! azért,ha szeretnéd,de külsőleg nem találnád vonzónak, legközelebb nem ölelnéd meg,és nem kezdeményeznéd..(mert megtette):D és még puszit is adott..pedig ezt sose csinálta..csak egyszer,mikor ivott.amúgy félénk:/
2015. jún. 12. 02:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyértelműen vannak feléd komolyabb érzelmei.
2015. jún. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
ha velemi ilyen lenne el se engedném a lányt, nem is engedném neki, hogy elmenjen haza, soha többet nem engedném el őt
2015. jún. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
engem miért nem ölel meg egy lány barátom se:((
2015. jún. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Puszi piásan, egyébként félénk? Gyanús,nagyon.

Nálam ez a helyzettől is függ,mindegy mennyire tetszik a lány,ha tegyük fel rossz napja van,gondjai vannak és látom egy ölelés segít,akkor nem szakítom meg.

Mondom, ez helyzet függő nálam,mindössze annyi,szoktam figyelni a másikra.

A te konkrét esetedben szerintem bejössz a srácnak, legalábbis erre következtetek a leírtakból.

2015. jún. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező akkor te lány vagy és nem férfi??? Valamint van egy barátnőd akivel hosszan szoktatok ölelkezni.


Csatlakozhatok férfiként, vagy ez egy zárt köri buli?

2015. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam egyáltalán nem jelenti egyértelmûen ezt
2015. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátot írsz, egy lány barátot akkor is visszaölelek, ha amúgy nem akarok tőle többet. Sokan vagyunk szerintem akiknél ez vigasztalást/együttérzést is jelent, tényleg ne gondolj többet mögé. Persze ettől még érezhet többet, csak azt nem ebből fogod tudni.
2015. jún. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!