Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csodalkozik azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csodalkozik azon, hogy hiaba bejon, nem akarok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Mar vagy 4 eve ismerem a sracot. 34 eves, es allitolag volt egy hatalmas szerelmi csalodasa, ami utan nem bizott mar meg a nokben, hanem kihasznalta oket.

2011 tavaszan nalam is probalkozott, de hiaba tetszett nekem, nem torodtem vele. Most megint elkezdett felem nyitni, viszont hiaba tetezett nekem mindvegig, nem tartom jo otletnek azt, hogy kezdjek vele.

Ezalatt a jo 3 ev alatt rengeteg csajjal kavart, rengeteg alkalmi, par honapos kapcsooata volt, leginkabb olyan 17-19 eves fiatal csajokat hulyit.

Teljesen megorulok,mert en szeretem ot, de lattam, miket csinalt, tudok szinte minden csajarol, a multjarol es megmondom oszinten nem tudnek megbizni benne.

persze miota megismertuk egymast azt allitja, hogy kulonleges vagyok-ezt persze mas pasi is mondja- viszont hiaba vagyok bele szerelmes,es megorit ez a dolog, de azert milyen ferfi az, aki 31 evesen 16 eves lanynak csokolgatja a vallat, meg ezek a 16 eves csajok fogdossak a combjat.

22L


2014. nov. 1. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert a 16 év körüliek nem szoktak elutasítani 30körüli pasikat, mert a legtöbbnek menő, ha idős pasija van.


Egyébként jól teszed, ha nem foglalkozol vele. Csak szórakozna veled is.

2014. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz szerelmes egy ilyen alakba? mit szeretsz te benne?
2014. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit szeretek benne, azt, hogy megerto, barmirol lehet vele beszelni, es barmikor lehet vele viccelodni. Fiatalos, baratsagos, es a kora ellenere nem nez ki 25nel tobbnek.
2014. nov. 1. 15:05
 4/4 Kurtz Bickle ***** válasza:

Dehát én is ilyen vagyok milédi! Ráadásul én a korommal arányosan nézek ki ennyinek. :'D


Amúgy meg tényleg ne kezdj vele. Ez, hogy "különleges vagy" a legnagyobb közhely a világon. Valószínű, hogy a tinilányoknak is ezt mondja.

2014. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!