Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok, ha a barátnőtök (akivel nem találkoztatok fél évig) kb 15 kilótól megszabadulna és szép kisportolt teste lenne hazatértetekre?

Figyelt kérdés

Én már 3 hónapja ebben vagyok benne, a barátom most külföldön van. Érdekel, hogy ebben az esetben, szerintetek hogy reagálnátok le a dolgot? :)

20L, 4 éves kapcsolat.


2015. jún. 13. 12:07
 1/10 RRR ***** válasza:
80%

megvallom :ne tudom

hisz én az "eredetit" szeretem és nem a fogyott változatot

,de

akár az is tetszhet

2015. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Én arra gondolnék, hogy rám unt, és más pasiknak akar tetszeni.
2015. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
*nem tudom
2015. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Más fiúk véleménye miért mérvadó? Szoktatok ti kommunikálni? Tudja egyáltalán, te miben vagy benne?
2015. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Én is furcsállnám, mert + 15 kilóval szerettem belé, úgy történtek az első érintkezések, stb. Persze ha így jobban érzi magát a bőrében, akkor együtt örülnék vele, de csak miattam elég felesleges lenne fogynia, ha már egyszer megszerettem így.
2015. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze tudja, egyébként magam miatt kezdtem el csinálni, mert már nagyon zavart, hogy a kapcsolatunk alatt szépen lassan meghíztam. De mégis érdekel, hogy ha meglátja a "végeredményt", mit szólhat majd. :)
2015. jún. 13. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:

#1 hisz én az "eredetit" szeretem és nem a fogyott változatot


A testébe szerettél bele? :D

2015. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le fogod nyûgözni. :) hajrá
2015. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te a kapcsolat elején úgy néztél ki, mint most fogsz, akkor biztosan örülni fog neki.
2015. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy srac panaszkodott aki hasonlo szituba kerult.Hosszu tavollet utan a baratnoje a repteren varta.Alig ismerte meg a not ugy lefogyott.A baj csak az volt, hogy a srac,hogy ot idezzem,"kis toltott galambkent"ismerte meg a parjat,es a teltebb nok vonzottak mindig.A srac azt mondta, hogy majdnem elsirta magat, amikor az egykor telt melleket banatosan logo fonnyadt borzacskokent latta viszont.
2015. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!