Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság miért elvárás a...

Manapság miért elvárás a kisportolt test, mire fel ez a nagy fitnessimádat?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy egyes embereknek csak az tetszik, ha a másiknak ún. tökéletes alakja van, meg hiúságból, egészségtudatosségból stb. megszállottan sportolnak, de tényleg ez lenne a követendő. Mindenhonnan ez árad és én eddig azt hittem, hogy a párom elfogadja, hogy nem vagyok az a típus, aki szeret megdögleni meg agyon izzadni magát, én sem várom el tőle, de múltkor éppen azt figyeltem, hogy csupa modell alkatú nőt kedvelget, mikor megkérdeztem, hogy igazából ez tetszik, azt mondta, hgogy nem, csak átlagos nőkről/férfiakról nem készülnek képek, mert arra senki nem kíváncsi. Szerintem meg kíváncsi, biztos mások is vannak így, hogy nincs kedvük/idejük/energiájuk a sportos testet hajszolni, és mégis elvárnék, hogy értékes legyenek annak a társadalomnak a szemében, aminek a 90%-át ők alkotják. Ez micsoda ellentmondás, nem értem. :(

2014. dec. 19. 19:46
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért, telefonról írok
2014. dec. 19. 19:48
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
A sport felszabadít egy csomó szabadgyököt, ami jó. Nem csak jól fogsz kinézni, hanem egészséges is leszel/lennél. De Te ülj otthon nyugodtan és ne csinálj semmit, ha ezzel megbarátkozott a párod, akkor nincs gond.
2014. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Ki mondta, hogy elvárás???

A sport, az egészséget szimbolizálja. Véleményem szerint, még mindig jobb, hogy ilyeneket reklámoznak, minthogy valami egészségtelen cuccokkal tömjék tele az emberi fejeket, igaz, abból is van épp elég. Ideje egy kicsit azért váltani egészségesebbre.

Egy férfitól hallottam, hogy aki sportol, vagy egészséges életmódot folytat, az majd szülés után is igyekszik visszaszerezni az alakját, vigyázni fog rá és ezáltal is csökkenteni fogja azt, hogy a párja másfelé kacsintgasson. (ha meg eleve olyan problémák vannak, ami nem a külső adottságokkal függnek össze, akkor meg mindegy).

Tudod, az egészségnél nincsen fontosabb és drágább kincs. Azzal, hogy odafigyelsz magadra, étkezésedre, ezzel csak magadnak segítesz és teszel jót.

Biztos van heti egyszer vagy kétszer fél órád arra, hogy otthon megmozgasd a tagjaidat. Vagy elég, ha csak sétálsz egyet. :) És odafigyelsz, hogy mit eszel.

A sport, az egészséges életmód sosem árt. Ha a párod elfogadott téged olyannak, amilyen vagy, az még nem zárja azt ki, hogy te, saját magad kedvéért nem kezdhetsz el odafigyelni az egészségedre. Ha most nem teszed, később már muszáj lesz.

2014. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Heti 2x2 óra súlyzós és aerob edzéstől +normális tápláló ételtől tényleg megdöglik az ember ez tudományos tény!
2014. dec. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

A fitness imádat szerintem a legkisebb káros szokása s társadalomnak... Ha annyian sportolnának, egészségesen kajálnának mint ahányan cigiznek sokkal egészségesebb lenne Magyarország .

Szerintem senkinek nincs kedve sportolni/jól kajálni... Én is inkább ülnék itthon filmet nézve Mc Donald's hambit eszegetve, mint sportolnák napi 1 órát meg enném a zöldséget/gyümölcsöt meg a csirkehúst. De ne felejtsük el hogy azok az emberek akik sportolnak sokkal kiegyensúlyozottabbak, egészségesebbek, jobban is festenek mint aki tunyaságból nem képes rászánni erre 3-4 órát heti szinten.

2014. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sétálni minden másnap megyek a kutyusokkal, az jó háromnegyed óra, meg az étkezésre is figyelek, hogy ne tömjünk magunkba mindenféle szintetikus, káros, agyoncukrozott dolgot, csak azt akartam mondani, hogy nincs modell alakom, nem is vágyom rá, szerintem nem ennek kéne a mércének lennie.
2014. dec. 20. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Én naponta egy órát sétálok és emellett edzem.

Hát mércének nem nevezném mert szerintem lehet egy lány sport nélkül is szép, de azt a feszességet a sport adja meg. Szerintem egy kevés kis időt megér és te is jobban fogod magad érezni, az meg hogy a pasid is örül neki szerintem csak ráadás.

2014. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
A szteroid egézséges? Az élsport egészséges? Ez az ellentmondás csak nekem tűnik fel? Nézzük meg pl. a nem pro, edzőterembe járó fiatal testépítéssel foglalkozó srácokat. Szinte mindenki nyom valamit. Nincs igazán naturál bodybuilder. (Persze akik mégis azok, azoknak riszpekt).
2015. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!