Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat egy 30akarhany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy 30akarhany eves ferfi egy 19 eves lanytol?

Figyelt kérdés

Az illeto orvos.

Baratnom miatta dobott... mit adhat az a ferfi neki amit en 18 evesen nem??


2015. jún. 13. 20:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
82%
Sok pénzt.
2015. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
74%
Várj! Megpróbálom megerőltetni a fantáziámat:-)
2015. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
87%

Miért, te mit adhatsz neki 18 évesen, amit ő 30akárhány évesen nem?

Arról meg szerintem van elképzelésed, hogy a doki mit akar tőle :D

2015. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

A lany soha nem volt penzehes...

Es tenyleg nem tudom hogy mit akarhat tole a doki. Es hogyan tudta elcsabitani. En fiatal es eleteros vagyok. O meg mar azert eleg idos hozza.

2015. jún. 13. 20:39
 5/49 anonim ***** válasza:
83%

"soha sem volt penzehes"

Hát most már az.

2015. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Ennyi erovel en se vagyok szegeny gyerek. Eleg jo csaladbol szarmazom. De soha nem birta ha en fizetek neki valamit pedig nekik nem sok penzuk van... ez kilove.
2015. jún. 13. 20:43
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, nem akarok általánosítani meg semmi, de én azért több nőtől is hallottam már, hogy sok pasi negyven, vagy még inkább ötven év után lesz igazán vonzó :D

De ha amúgy is csak annyit tudsz felhozni magad mellett, hogy fiatal vagy életerős, abból nem az jön le, hogy a személyiséged túlzottan megfogta volna a lányt. Lehet, hogy a dokinak ez jobban sikerült.

2015. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
37%
Miért lenne pénzéhes? Nem szerethet mást, csak egy 18 évest. Nevetséges.
2015. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Jobban nezek ki kulsoleg. Mindig torodtem vele. Szerettem. Mindent probaltam neki megadni. Vitaztunk sokat de mindig megoldottuk.. egy ideje meg mar minden jo volt. Erre egyik naprol a masikra elhagyott ezert a venemberert. Nem ertem.
2015. jún. 13. 20:46
 10/49 eper-répa-barack ***** válasza:
57%

Vonzó a titulus.Meg hogy idősebb, tapasztaltabb, okosabb,fel néz rá.

Persze az éremnek mindig két oldala van, előbb utóbb ki fog derülni a doktorról is,hogy valami nem stimmel benne.

2015. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!