Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnőtt pasi mitől lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt pasi mitől lehet zavarban ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, 30-as, jóképű, magabiztos, vezető beosztásban dolgozik, humoros, van önbizalma stb. Ha ez az illető egy nő társaságában zavarban van, hallgatag, nem ugy nyilvánul meg vele int a többi nővel, akkor ez azért lehet, mert tetszik neki a nő?

Illetve ha az lenne, hogy tudja hogy bejön a nőnek, akkor egy ilyen tipusu pasi lehet zavarban csupán ettől, hogy tudja??? Mert amugy nem jellemző rá ez a viselkedés...

Plusz még olyan dolgok is vannak, hogy llandóan nézi a nőt, hozzáér, rendesebb vele mint a többiekkel, féltékeny is másokra....

Szerintetek, melyik a valószinűbb? Hogy érdekli a nő, ezért van zavarban, vagy lehet csupán attól is, hogy tudja hogy bejön a nőnek?


2015. jún. 14. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Kényelmetlenül érzi magát a nő mellett.
2015. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

szerintem attól nem jönne zavarba, hogy tudja, h tetszik valakinek. attól inkább, hogy neki (is) tetszik a nő.


30N vagyok. de férfiak véleménye nyilván hitelesebb :)

2015. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én ha akarnék tőled valamit, véletlenül sem jönnék zavarba. Vagy nem akar semmit, vagy gyerekes.
2015. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az, hogy kényelmetlenül érzi magát, nem tudom mennyire leeht igaz...mert közben meg munkában állandóan keresi a társaságomat, körülöttem, mellettem van, rendesebb velem mint a többivel, mindenben segit, felhiv kevésbé fontos dolgok miatt is, mindig néz, de ugy mélyen, és ha én ránézek, akkor se kapja el a fejét, hanem még mélyebben néz...szoval ilyen dolgokban nincs zaavrban, lehet hogy kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdést, nem mindig van zavarban, csak néha, amikor ugy jön ki hogy kettesben vagyunk, vagy ha beszélünk, váratlanul tök zavarba jön....

De ha zavarná a társaságom, akkor nem hiszem hogy a fent leirtakat művelné

2015. jún. 14. 08:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként egy valakivel van ilyen élményem, aki felé lépnék, de zavaros a helyzet. Szivesen leírom neked mi zajlik ilyenkor, ha ez segítség.
2015. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te független vagy egyébként? Csak azért jutott eszembe, mert azon gondolkoztam, hogy ha - tegyük fel - valóban tetszel neki, akkor mi lehet az oka, hogy nem kezdeményez (túl azon, hogy a főnök-beosztott viszony - már ha az van köztetek egyáltalán - nem a legszerencsésebb ilyen szempontból).
2015. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha akar valamit,akkor lépni fog,ez biztos.Abból kiindulva,hogy voltam hasonló szituban,és ott a pasi mert lépni,miután adtam neki kis bátorítást.Ha valakinek kellesz,az bizony ki fogja mutatni feléd.Talán tetszel neki,de az nem biztos,hogy akar is tőled valamit.
2015. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!